Prijava

http://www.mvp.rs/mvp-fantasy Име лиге Вукајлија, шифра иста као за Евролигу

Нема потребе објашњавати правила нешто посебно пошто нам је ово већ ко зна које такмичење како тјерамо на МВП сајту. Имате још мало времена да направите екипе. Молим вас овдје да напишете како вам се тим зове да могу ставити у првом посту листу учесника.

Срећно свима!

ЛИСТА УЧЕСНИКА:

1. КК Кризни штаб - Срета Штета
2. Андро Кнего - Млатони
3. Обилић - Лаки
4. КК Семберија - Митке
5. Ђед - Џонован
6. КК Јандрија - Стеван

Нема на чему, брт.

Митке, можда не би било лоше да си ставио линк у првом посту и објаснио која је шифра за лигу.

http://www.mvp.rs/mvp-fantasy Име лиге Вукајлија, шифра иста као за Евролигу.

Ако неко хоће, нека пожури, јер у 19 часова почиње текма над текмама, Цедевита-Будућност. Стоктон, Мелоун! Добро, само Стоктон... А после тога, увек занимљив и незгодан Шоутајм Мега Лекс!

Исправљено, Срето.

Hoću i ja da igram, ali ne igram evroligu, pa ako moze neko šifru da prosledi. Ime tima, pfcabara.

Sad u 19h kreće aba liga, cedevita-budućnost. Obe ekipe nakrcale roster, milioni evara za pojačanja. Moz da bidne dobra tekma.

I, ima li ABA liga temu?

На плеју ми Ребић и почео сам без Загорца, ваљда ми то коцкање неће појести штек.

Имам 70 бодова у буџету - типична сиротињска спика.

Мали Стоктон игра солидну кошарицу. Ја прво узео њега, ал' сам га избацио и на његово место ставио Врањеша зато што је 12 поена јефтинији, а требало ми то мало лове да попуним неку другу позицију. Добро је испало, јер са бонусом који добија играч који је победио, таман су са бодовима ту негде егал. Дугорочно капирам да је боље имати Стоктона, јер ће Врањеш изгледа имати мању минутажу кад се Подгоричанима опорави неки црнац.

Toliko dobro mi je krenulo da očekujem da ću jahati na čelu generalnog plasmana posle prvog kola.

Ја сам им'о (заокружићу) 80 поена од прва четири играча, а онда је јуче наступио пети играч Симоновић након чега сам имао (заокружићу) 80 поена.

Кога имаш, Млато? Како стојиш?

Valjda 93, bez plejeva.

У јеб'о те, Млато, ал' си добро склопио ово. Ја сам мислио да сам солидан, имам преко 90 поена, још сутра чекам Жижића и Радивојевића.

92 колко сам израчунао, Убојица -4 :с

Ja немам ни 60 чини ми се.

Ал ће бити занимљива ова наша лига, већ нам бежиш 100 бодова. А од Миткета имаш 4 и по пута више поена лолол