Prijava

Зар нису рекли да ће се цене мењати само једном? Ала ћа да поскупи Загор...

И дај да видимо тај тим.

Допуна: А да, ставио си већ.

Na kraju drugog kola će da se menjaju cene po proseku, ovo sad ne znači ništa

Видео сам тамо на форуму, добро је. Још да видимо шта ће да ураде са мечом Олимпија - Крка.

Na televiziji sam video najbolju definiciju igrača fantazija svih vrsta: ljudi bez osećaja za tradiciju, lojalnost i svrhu sporta na kraju krajeva. Biram ceo tim Partizana.

Шта сад с овом текмом Олимпија-Крка, јес то стварно игра 5. децембера?

И зашто? Каква је то глупост?

Не знам, неки неспоразум између Абе и Словеначке лиге, играли су ваљда данас меч како је и требало, али се рачунао као меч њиховог првенства.

Углавном, ови са мвп су одлучили на крају да се сваком играчу упише број поена у складу са ценом коју је имао на почетку фантазија. Ја имам Чебулара нпр. и уписано му је за ово коло 12,5 поена, пошто му је почетна цена била 125.

Jedino se Anlave raduje ovim komplikacijama. Jebo im ja mater, u maju ce juniori privoditi kraju takmicenja... Partizan za 7 dana 4 utakmice od toga tri gostovanja to je nenormalno

Не знаш да л' су гори Словенци, Аба или МВП јебени.

дајте табелу лиге овде, и је л' млатони и даље на врху у генералном пласману?

Uf, onda vas u ligi već tuče za najmanje 150 poena cenim :)

Može li još da se priključi da stavim startnu petorku budućnosti plus nekog 'internacionalca'... a pošto ove godine nema Milera, to bi vjrv bio neko iz Mega Leksa tipa Zagorca ili onog ruskog crnca sa njemačkim pasošem što su ga sad doveli

Млатони има само 3 пута више бодова од мене, лоло. Свака част човјеку.

Šti nijesam se priključio da stavim Šehovića u tim sad bih kao na EP Prediktoru vas šišao za 30% poena sve

Не ложи се, усрало те да Португал добије финале и да ме прескочиш на крају.