Prijava

Izgovori, izgovori... Kao što sam iz već par navrata rekao i da sam bio na čelu tabele prije te utakmice opet bih tipovao na Portugal... al dobro, kad opet bude neki prediktor imaćeš šansu da mi se revanširaš...

Košarku ti svakako prepuštam (naročito ovo van regiona) ali u fudbalu ćeš morati još mnogo mlijeka da popiješ prije nego budeš moga da se nosiš sa mojim 'njuhom' za rezultat

Још увек сањам Жињакову стативу...

Pa svaka druga velika utakmica ima onakve šanse u završnicama jebi ga. A i Grizman se bezze postavio tamo ako se dbr sjećam. Znam da sam bio u fazonu kad sam gleda "saće da je pokupi" ali prerano je zastao i onda je morao van 16-erca da ide po loptu pa da organizuju napad sa strane.

Mada dobro, treba ovo uzeti sa rezervom ja uvijek serem po Grizmanu pošto se nikad nijesam isprimao na taj Grizman hype-train.

Анте Жижић обрнуо игрицу, преко 60 индекс...

30 poena i 20 skokova sine, 45 minuta igre, plus ostatak ekipe mu igrao kao kurčevi mlohavi.

Momak '97 godište jebeno (nemojte pričati NikoliKG80), znaš šta će to biti kad još malo nabači mase i očvrsne. Hrvati će bii baš baš opasni po pitanju individualnog kvaliteta za koju godinu

EDIT: Mislim već jesu al sačekaj malo dok se još razviju Zubac, Bender, Žižić plus Hezonja i Šarić steknu još iskustva. Bojan Bogdanović će još biti aktuelan i biće odlična liderska figura... Zajebani će mnogo biti. Ako u sledeće 4 godine ne razbiju prokletstvo neće nikad :D

EDIT2: Mada naravno Hrvati su teški bijelci neće oni nikad pobjediti balkanske Zulu ratnike

Бојан Богдановић можда и успе некако да буде лидерска фигура сад кад се повукао Стефан Марковић.

Мада стварно прете Хрвати да постану баш јаки на индивидуалном плану, толико да можда коначно скину малер са себе и отресу се губитничког менталитета. Зависиће доста и од тога како ће решити питање плеја, читао сам неки интервју с Ацом Петровићем где је рекао да треба да доведу неког странца и да га задрже до Игара у Токију.

Него, да се осврнем на фантази, размишљао сам да избацим Загорца за ово коло, пошто сам видео да и тамо на форуму то разматрају, али нисам имао муда због потенцијалног раста цене у случају добре партије, ко би га опет јурио и трошио кредите. А баш се солидно упувао.

Јоксимовићевих -5 да не помињем.

Цибона дала 89 поена у гостима, победила, а седам играча је успело да буде у минусу. Жижић им је тачно отимао индексне поене...

A dobro Stecane ali tih 89 poena u gostima su ipak bili poslije dva produžetka.
Fazon na kraju bila statistika valjda da su obje ekipe imale ispod 30% šut iz igre bukvalno kao operisani i jedni i drugi iako je obje ekipe trebala pobjeda tu (MZT-u da makne gubitnički niz, a Ciboni da se povrati malo poslije poraza od Partizana)

Budućnost inače baš ubjedljiva bila isto. Jeste da je bilo protiv Krke, ali 30+ razlike odlično. I protiv Mege smo bili jaki mnogo i to u gostima, jeste se kasnije Mega primakla opasno ali bukvalno smo tretirali drugo poluvrijeme kao 20 minuta garbage timea haha

A to što kažeš za hrvate i pleja, da oni su već imali onog crnju nekog kao pleja, jer za razliku od trve crnja Srba oni nemaju taj šmek za igru. Ne igraju dovoljno po betonskim terenima po hudovima... klasični bijelci...

Budućnost igokeu snažno će karati!

Какав је овај Шакић играч... Ћоки да га доведе у Звезду, треба нам четворка ко љеб.

jao da će ova krka sad izjebati cedevitu čisto da ne moram o njima da brinem do kraja sezone...

Hahahah jebi step sokića dupe mu pomjeri

Opušteno sad, paću ćemo jebati 29-og i onda opušteno samo zvezda će biti problem, ali plej off sigurica i nadam se bar finale ove godine zaslužili smo više jebeno

Добра Крка јеботе... Ја још доктора Симона чекам вечерас, феноменално коло иначе.

Ma Krka je raspad, Cedevita raspad još veći s obzirom koliko para su utucali.

Samo da kažem d Igokea Cedevita sa ovim dresovima i bojama parketa izgleda kao NBA utakmica :D

Игокеа као Денвер. Усрао сам ово коло жестоко, три нуле имам, избацио Величковића јер нисам знао колико ће бити спреман за ово коло јер није играо ни ЛШ а убацио Жганеца који није ни у протоколу био.

A cedevita kao Čikago Bulsi :D

INače evo će Mega izgleda konačno prekinuti crni niz. Imaju baš mlad tim, volio bih da dođu daleko a biće ođe mnooogo odličnih igrača kad se još malo razviju niko preko 22 godine nema fazon... Mušidi 18, samo malo da muda pusti i biće baš baš zajeban.

Kažem, znači samo još par utakmica im treba da nađu hemiju i puste muda i opet će da jebu brutalno

Ладно Карпош добио Будућност...

Ово је баш супер незанимљиво, после сваког кола ми Млата побегне за још 30-ак бодова, једино што бих можда могао с Пфцабаром да се борим за друго место.

Колико имаш кредита Млато? Видим тамо по форуму неки помињу 1800-1900, капирам да си и ти ту негде? Ал' Жижић што је лагано набио 300, тј. скоро 320.