Prijava

pa jel moguće revolucionar a tolika pička?

ne idi sa glavnog banovace te nije valjda da ces njoj da verujes.reci joj kako je to tvoj glavni nalog

Ma zna ona kakva joj je stvarnost, zato i beži ovde. Ponekad mi je dodje žao ali se onda setim kakva je govnarka glupa limitirana iskompleksirana pa me prodje brzo

e ovako, dođi sa glavnog naloga da dižeš revoluciju, ako ne, taj ti banujem i zaključavam temu

E ima ona Slobina slika, ali na papiriću piše "protiv" ne mogu nigde da nađem da piše "za"

EDIT:http://www.vestinet.rs/wp-content/uploads/2016/03/slobodan-milosevic-600x515.jpg

ova slika

haha uplasila se vidis na koji nacin hoce da ugusi revoluciju.kao mora da bude sa glavnog naloga

da ne treba mozda i fotokopiju licne karte da ostavi ovde

ne otkrivaj glavni nalog trajnovace ga.cuvaj se

O kakvoj revoluciji je ovde reč?

Ovo je moj glavni nalog. A ti sad održi reč i reci zašto je Rasni banovan.

Jel možeš da isfotošopiraš ZA? Mada sumnjam da će nam trebati pošto ćemo biti jednoglasni, nego za Boha i resto ekipe što se šteka ispod suknje

Labo hvata printove, a ja sam upute prosledio u pvt izvesnog autora, tako da padaš svejedno. Ja ću te bar dostojno ispratiti, za razliku od tvog seljačkog manira "ne svidjaju mi se tvoji postovi/komentari, mrš i jedi govna" kojim si slala ljude u baniju

sramota za forum i srpski narod da neko takav upravlja jednim od najpopularnijih srpskih sajtova

ovo nije tvoj glavni nalog, banovaću ga dok se ne pojaviš sa glavnog. al aj prvo to za rasnog, duga je priča, dosadno mi, dežuram noć pa ću ti pričam.
malo govno rasni i ja smo oduvek imali ok odnose, volela sam ga ko majka šuntavo dete. kad su ga drugi trajnovali davala sam mu lozinke tuđih duplih naloga sa dobrim skorom da može na čet i tako. kad sam umodovana bez pitanja jel oću da modujem rasni se pojavio sa zahtevima obriši mi ovo odaberi mi poster i tako to, sve lepo ispunjeno, naši smo. pošto je uobičajeno jeo govna po forumu, smetao svima redom, vređao, banovan je na 15 dana. taj ban ga je toliko naljutio da je došao sa duplog i obećao mi da će da mi zakolje dete.
e sad, šuntavi rasni nije sposoban pile da zakolje, nema šansu da dođe do mog deteta, ali... neke granice stvarno moraju da postoje. ako je mene vređao i prozivao, stvarno mi nije smetalo. al ovo je bilo van pameti.

Otićićeš bez ijedne ružne reči, to ti obećavam. Pronaćiću zajednički jezik sa svim ljudima ovde, moliti i poniziti sebe kako ti ne bi bila ponižena do kraja i oterana uz psovke, usrane motke i molotovljeve koktele. Pa mi prigovori nešto posle

Ne zato što te imalo poštujem, već zato što ti neću dozvoliti da se osetiš bitnom ni tada kada budeš bila tema dana kao moderator razrešen dužnosti. Eh.. vrati se Bruce, sve ti je oprošteno

jel imas ti dokaz da je on tebi to rekao za dete??????? neverovatno mi je da je rasni toliko prso zbog jednog bana kad je koliko ja znam banovan mnogo puta i uvek se vracao na forum razdragan

Zašto su ovde svi ljuti na autorku kosmopolitu? Meni je ona u redu. Mislim nov sam ovde, ali mi deluje ok.