Prijava

https://i.imgsafe.org/1ad16bf4ec.jpg

evo nekog poluretardiranog fotošopiranja ove slike

ejduse sta ti je obecala odabranu definiciju, poster?nas koji imamo ukupno 5 def ne moze da kupi

Bruce je bio poslednji veliki diktator Vukajlije i drago mi je što sam baš ja bio taj koji je pokrenuo prvu revoluciju protiv njega koja je potom, u ustancima Dogorelo i Dogorelo 2 dovela do njegovog konačnog pada. Ovo posle njega sve sama boranija, vonabi bogčići i diktatorčići, samo bedne imitacije

labokv nisam do sada komunicirao sa kosmopolitom

labokv, rasnom sam ja smanjivala ban svaki put zna on to. a taj print gde kaže ' zaklaću joj sina ' je poslat svakom kome može da padne na pamet da mu skine trajni i rešeno je da je završio karijeru ovde. čak je jednom autoru sam kasnije rekao da je napravio sranje i da je preterao. malo govno dobro zna da tako ne može da se ponaša.

Hahaha pa ako ti je to stvarno napisao ulazi u Hall of Fame Vukajlije bez bilo kakve birokratske procedure, pravo na tron. Šta je za bosanca čovek ili petao!

Hahahahaha Rasni legenda

neće dođeš s glavnog naloga?

evo kakav utisak ostavlja tvoja prica i koliko je logicna.
ja presveta svetlana volela sam rasnog kad ga niko nije voleo, stitila ga, skracivala mu banove, odabirala postere, ispunjavala sve zelje onda je zbog bana od 15 dana on rekao da ce da mi ubije dete.rasni je monstrum

I šta kao, time što si ga banovala, tvoj sin je bezbedniji? Pa samo si u njemu pojačala želju da vas pronadje i polije benzinom kuću i okućnicu. A to da je reko da je pogrešio je neko izmislio i pustio buvu da bi ga odbanovali, ne liči mi na Rasnog da se kaje. Drugo, jes ti realna da bi on to stvarno uradio. Ne seri molim te i ne glumi jebenu USA

Da li je autorka kosmopolita starija dama? Nevezano za temu pitam.

bobe, nisam rekla da sam se osećala ugroženom. moj sin bi rasnom verovatno zavrnuo pičkicu balavu ko rabadžija rukave da se sretnu, stariji je od njega, al svejedno. ne može tako nešto da se kaže nekom.

poslednja šansa da dođeš sa glavnog naloga.

Ovo je moj glavni nalog. Ejduse, nije, nego raspala babetina, ko i posestrima joj ustaška kurva Komad kojoj se ovde povladjuje ko nikome a zaslužuje bančugu zbog one izjave da je Srebrenica "klasičan primjer genocida" dok je naravno Oluju i Bljesak prećutala kao i svaka prava ustaška kurva. Nego ih tripuju momci da su neke ribe, ja i dalje ne želim da verujem da toliko baš ne jebu

rasni koji za nekog starijeg od sebe kaze da je dete.ok jeste on rasni ali niko nije toliko lud znaci izmislila si sve.
edit:kao kad bi ja komsinici veri rekao ubicu ti dete a njen ziko ima 46 msm stvarno sta pricas to

ahahahaha sad znam koji si ahahahaha
pa tebi je ban samo sedam dana, još malo ističe. lečki mrav ti ništa loše nije rekao da mu onako jebeš majku.

dal beše stevčina tema il sirotinjska spika...

ne možeš tako da vređaš ni komad.

aha ne moze tako da vredja komad jer je ona tvoja prijateljica.pa daj onda neki pravilnik kako sme da se vredja a kako ne da znaju ljudi

niko ne mrzi komad ovako ko prosečna srbenda, a i ljut je zbog sedam dana banje. stvarno mu lečki mrav ništa nije rekao.
a trebala sam da primetim kad ste počeli da se ližete, pošto tebe, labokv, jedino on trpi i kad si bez lekova.
to je to, zaključavam revoluciju dok prosečnom ne istekne ban pa nek pravi novu.

Фина тема.