Prijava

Умод за лабокв

pa otključane obe teme za glasanje labokv, niko nije prekidao

Napraviću ja jednu nadam se poslednju, da te skinemo sa dnevnog reda pa da nastavljamo popravljati šta se može

nastavi neku od ove dve. nemoj novom da zatrpavaš forum. a i saberi i glasove onih sto ne dolaze više

Ne, ova će sad da bude kako treba, pregledna i bez spema, biće poslata u pvt Kajzenu, pored toga, nas minimum desetak će mu takodje u prajv poslati svoje lično obrazloženje zašto ne možeš da moderišeš.

Pa da odbanujemo Rasnog, Ajaxa.. polako samo ima svašta tu da se radi, ali ti si prioritet kao govno koje najviše smrdi

ahahahaha da, rasni fali baš :-(

ok ostavila si utisak u zadnjih10 svojih postova da nisi zabrinuta nemoj vise molim te.ali kad ti stvarnost pokuca na vrata videces onda a tvoja stvarnost bice kao pohotna kurva zarazena sidom, sjebace te i napustices forum u suzama

Kakvo si ti licemerno smeće.. banovala si dečka zbog ko zna kakve nebuloze a sad kao fali.. glupačo

e da, baš je bila nebuloza rasnijev ban

evo pocinje da se bahati.samo sto ne kaze ja banujem po licnoj zelji i moze mi se.samo tako nastavi sve ovo ulazi u dokaze ja uzimam skrin sotove

Ma bilo čiji ban je nebuloza shvati. Sve i da banuješ to ne sme biti duže od mesec dana. Voleo bih tebe da neko banuje na jedno 6 meseci (potrudićemo se i oko toga) čisto da vidiš malo kako je sa druge strane, pa da vidim da li bi i posle toga tako olako odrapila čoveka sa 100 godinq tipa

ajde dođi sa glavnog naloga pa da pričamo zašto je rasni banovan na sto godina

Što su kompleksi veći, to su banovi veći

ajde reci meni bas me interesuje sta je to rasni uradio za takav ban

što ne dođeš sa glavnog naloga? nema bana ni za ovaj ni za glavni, obećavam

Djoto, nadji Slobinu sliku gde pokazuje listić ZA, treba nam za referendum.