Prijava

http://www.dw.com/en/opinion-uprising-of-the-angry-in-germany/a-36431090

Ovaj clanak se danas pojavio na DW. Umal ne padoh na patos. Mislim, clanak je sasvim okej, da se nasao npr. na Sputnjiku ili NSPM ali za nemce... Stvari ce se izgleda odvijati bas brzo.

I ona le pen u francuskoj i kod nas bosko obradovic i spremni smo

kao jedan belac hrišćanin, osećam talas pozitivnih tendencija

procitao sam jedan intervju u kuriru sa obradovicem i lik mi se smucio.hoce da pridobije glasace na svoje besprekorno vladanje i stavove koji vecini lepo zvuce.novinarka ga pita da li je istina da se ozenio po drugi put a on kao stidno odgovara da jeste, pokusao je svim silama da spasi prvi brak ali na zalost nije uspeo, isspunila mu se zelja da ima mnogo dece, vencao se u seoskoj crkvici itd.ma dusa od coveka.samo je falilo da doda kako je udomio malu macu koju je video da se mrzne na ulici

Morao sam da guglam ko je bosko obradovic. Ma on sad uleteo u kintu, otvara Citroenov otpad pored magistrale u Mrcajevcima i boli ga patka vise za politiku, zavrsio je poso.

Ovde se radi o ozbiljnim stvarima, pocetku kraha mejnstrim neoliberalizma u nemackoj. I samo, bam, bam, bam pade sve kao kula od karata. Medjunarodni tribunal u Hagu ode u kurac, ceo rad ce mu biti proglasen za pristrasan i politicki, ne zahvaljujuci nama naravno, ali se odnosi i na nas. Sada cekamo izbore u Francuskoj i nemackoj. Ali najvise od izbora u nemackoj zavisi kako ce se situacija dalje odvijati. Ukoliko Merkel zadrzi vlast bice vrlo jebeno, i doci ce do raspada EU u potpunosti. Ako dodje neko drugi, sve ce se prekomponovati, i ostace neka EU, samo prilicno razlabavljena. Sto se nas tice, samo treba da nastavimo ovako, vecinu bitaka ce da nam dobiju drugi.

http://www.blic.rs/vesti/politika/djulijani-o-srbiji-rekao-sam-im-trebalo-je-da-vas-bombarduju/v2pklc2

Toliko o tome da psihopatu neće koštati podrška Klintonu. Kako im ne njihov "prijatelj" Đulijani zavukao kurčinu.

Ovo je isječen snimak. Tramp se sa njim poljubio prije toga dva puta i htio je treći ali se ovaj izmakao

Bojim se da će gospodina Trampa smeniti pre vremena. Pričali su o 25.-om amandmanu.

https://www.rt.com/op-edge/369019-donald-trumped-hillary-clinton-us-presidency/

Interesantan clanak koji se tice ponovnog prebrojavanja glasova. Sasvim je moguce da ono govno od klintonuse jos uvek pokusava da se domogne vlasti. Ja bih bio brutalan, a Tramp videcemo

Situacija se sve vise zakuvava. Skoro da sam siguran da ce govna (Obama, klintoris) napraviti jos jedan pokusaj da ostanu na vlasti. Ako se to desi u Americi ce izbiti ogromno sranje koje ce se strahovito brzo prosiriti.
Varijanta 1: Uspevaju da sjebu Trampa, atentat, puc i sl. Istog momenta mozemo ocekivati treci svetski rat u kome se nece znati ko koga guzici. Amerika ce biti paralisana unutrasnjom borbom sa jedne strane, a sa druge ce klintoris kao june pokusavati da napadne Rusiju gde bilo u cemu ce imati podrsku Merkel i baltickih debila i poljaka. Francuska ce se na brzinu ograditi, turska ce poslati svakog moguceg muslimana ka evropi, a rusija, kina i iran ce zakljuciti da nema vise odlaganja i sinhronizovano krenuti da nasilno komadaju americke sfere uticaja. EU ce se formalno raspasti za manje od godinu dana, uz obnavljanje svih nedovrsenih sukoba na Balkanu. Nemacka ce se naci u kolapsu zbog debilnog zadrzavanja glupe babe. Uglavnom sranje.

Varijanta 2: Tramp dolazi i radi sve sto je i najavio, i sto izgleda, ima i nameru da uradi. Celokupna debilna konstrukcija danasnjeg sveta zasnovana na podrzavanju muslimana, razvedenih zena i pedera odlazi u kurac. Nemacka se tvrdoglavo drzi toga i na kraju biva okrivljena za veliki broj sranja i naterana da plati odstete, za sta su realno jedino i dobri. Mesanje karata u Evropi i ponovna podela na sfere uticaja. Nema rata, siptari puse kurac, uz jos neke elemente. Islamski svet se takodje deli na zone uticaja izmedju Rusije i SAD. Definitivno dalje jacanje Izraela. Najveca paznja ce biti posvecena Kini, i to ce biti glavni protivnik Amerike, ostavljen izvan direktnog dogovora o sferama uticaja. NEKE zemlje bum najebal.

U varijanti 1 se ne zna sta ce tacno biti sve karte su otvorene, moze da.se.desi npr. da erdogan krene da obnavlja otomansku imperiju, klintoris ce ma kako zaokupljena borbom unutar SAD naci nacina da doturi neko oruzje svojim malim siptarcicima i da ih podstakne da siptaruju za sta su i uzgajani, pitanje je koliki bi balkan bio prioritet za Ruse, opet bi smo morali da krvavo ratujemo, u manjoj ili vecoj meri. Uglavnom zajebano, ali ne samo za nas.

U varijanti dva, samo da kupimo kokice i posmatramo. I da, kakva kurac poglavlja i Evropa, NIKAKAV vise sporazum sa siptarima ne dolazi u obzir, kada dodje vreme podela kosova i cao. A nemacka najebava u svakom slucaju, opravdano.

ladno sam procitao torazuluov post, i od svega mi je najgluplje ovo "klintoris".

klinton + klitoris = klintoris. klintoris

https://www.youtube.com/watch?v=z-Ozc2fje9A

muzika koja ide uz citanje torazulovog posta

Evo ga prvi pripremni potez neoliberalnog govneta Baraka Obame. Amerika salje 1600 (da, da hiljaduisesto, i to je samo prvi od cetiri kontigenta) abrams tenkova u Holandiju. Posle idu u Poljsku, i u balticke debilne zemlje.
Znaci, SIGURNO ce pokusati nesto u narednih mesec dana.

https://www.rt.com/news/370575-us-tanks-holland-nato-russia/

Ljudi, sta se ovo desava sa Trampom, Sirijom, Putinom, i zasto ovi nasi analiticari strahuju za nas u celoj prici. Pominje se i Kosovo i svasta nesto. Kleo sam se u Trampa do danas, pricajte sta se desava

Ja samo da izjavim da mislim da je Tramp kraljina sve i da nas bombarduje. A paljevine sto su mislile da ce jedan covek da promeni kurs americke politike koji je isti vec 70 godina... sta da kazem, glupi su ko kurac.

Nikad Amerika i Rusija nisu zaratile (hladni rat se ne racuna) i sad Tramp da zarati sa Putinom? Pa sta ce ova jadna Srbija u tom slucaju. Kosovo ode ko da ga nikad nije bilo, stacemo uz Ruse ko i uvek, oko nas sve i jedna drzava clanica natoa, najebali smo ko konji. 90% muskaraca ne zna puske drzati

http://vukajlija.com/forum/teme/71123-zavrsna-predsjednicka-debata-trump-vs-hillary?strana=14#post_3663126
Evo ga ovo govno sto sam nekom objasnjavao da postoji a nisam mogao da se setim kako se zove da nadjem, sad da se setim kome sam objasnjavao

Inace "vasi analiticari" su mi pusili gowno, nubare neke ocigledno