Предсједнички избори у Србији 2017. - СУДАР ТИТАНА

  1. ali bolesnikom koji ce sve uciniti da bude zapamcen kao spasilac srbije,

    Pazi, sad ozb, ovo jedino moze da objasni neke stvari..ako i to nije isfintirao on stvarno tripuje da je obecani mesija srpskog naroda, nema drugog objasnjenja niti moze biti to je to

  2. Primer 3... kako ti misliš da gledaš kako mi penimo...zamisli koliko bi volelo da vidi AV kako guta apaurine zbog ulaska u drugi krug sa npr Belim????
    Nikada ne potcenjuj inat u Srbiji!

    Samo jako!

    Ово што је Конан написао има смисла. У теорији. Ако Бели пребаци 5%, то је довољно да се примети да многима у Србији стварно почиње озбиљно да смета ротирање једних те истих већ деценијама. И добро би било да се појави још неколико таквих трол група грађана на следећим (било којим) изборима, да би се избори још у већој мери приближили апсурду.

    У пракси, није баш тако. Помињао сам суботњи клабинг, а заборавих да додам и недељни мамурлук, потом твитовање, па лајковање на Фејсу и док се ложачи на Белог ресетују и поново подигну систем, прође 8 сати увече. Зато ту инат не важи. Јер ко год има довољно времена за Твитер и Фејс, тај није довољно гладан да би се бунио.

    А опет кажем, таман и да Белог подржавају Сорош или сам Вучић, ко год се од политичара плаши фиктивног лика, тај нека престане да се бави политиком.

  3. Ма да, луд човек сто посто

  4. Bravo teco napokon glas razuma, naravno da nije sve bajno, ali mnogi vide samo ono sto im odgovara

    Haha bombi dolazim da ti perem noge i okopavam imanje

  5. Bosko Simic
    racunaj da ce vas jebati vucic

    Koga to VAS? Ja sam odavno na svetskoj berzi rada i ne zavisim od krezavih ni 1 dinar. Tvoja deca i tvoji unuci će grcati zbog njegovih kredita uzetih za promašaje tipa BGD na vodi, Mercedesi i Air Serbia
    Trolovanje je ok ali razmisli pre nego što laneš da li boli više tebe ili mene ,)

    Samo jako!

  6. To je to skauz sig, i bombi je u pravu kad je rekao da je kompleksas, nebitan lik bio i sav onakav kakav je ogavan, pa gde ce on jebeno da krade pare za koji kurac na jahtama da jebe kurve pa je l mozes da ga zamislis haha on je covek zeljan ljubavi i postovanja, a to ce dobiti kada "spasi" srbiju

  7. теча пост за упад на тему:

    TEČA!
    Armine, smiri se, dete, da ti ne nalupam šamare. Isto važi i za ovu budaletinu Maestra, jebem li vam kolevku iz koje ste izmileli obojica. Gde mladost, gde bunt, kad se neko sa dvadesetak godina kune u vlast pa to je muka da te uhvati

    теча пост након пола сата на теми са армином:

    TEČA!
    Ne znam, zaista, koliko je zastupljen u medijima, ne živim u Srbiji ali kad god imam slobodnog vremena, a to je najčešće na poslu, hah, čitam vesti iz otadžbine. Pitanje je koliki je zapravo bio stvarni spoljni dug zemlje i tada, Šargin navodi da je otprilike dvostruko veći od onog koji se prikazuje javnosti. Verovatno je tako bilo i za vreme dosmanlija, jer objasni mi odakle para za sve to što si naveo, a rasprodata je kompletna društvena svojina prethodno u bescenje? Dok je bilo para od privatizacija, jelo se i pilo, e kad se pojelo, pogodilo se da u tom trenutku Vučić bude izabran, i sad mu svi spočitavaju kako je on zadužio zemlju i uveo je u recesiju. Na nekom su kola morala da se slome, njegova nesreća jeste taj splet okolnosti da su se poklopili zadnji dinar u fioci i pobeda SNS. Samo se bojim da ga ne ubiju kao Zorana, jer je dosta ozbiljno zagrizao

  8. Vucic vidi svoj odraz u ogledalu sa oreolom i dva mala anhela sa licem cara dusana i sv save kako drze zakonik i bibliju dok crkveni hor peva psalme.. i onda ga pozove Nebojsa iz Beograda da pita neko nebulozno pitanje i sve se rasprsne u tisuce fragmenata

  9. Haha i mene zbunilo coa taman sam zaostrio kurcic za jos jednog
    Techa gospodin iz dijaspore

  10. Koga to VAS? Ja sam odavno na svetskoj berzi rada i ne zavisim od krezavih ni 1 dinar. Tvoja deca i tvoji unuci će grcati zbog njegovih kredita uzetih za promašaje tipa BGD na vodi, Mercedesi i Air Serbia
    Trolovanje je ok ali razmisli pre nego što laneš da li boli više tebe ili mene ,)

    Pa.tebe i bombasa. Ne mora da ti uzme pare majmune dovoljno je sto ces da popizdis

  11. Mada ne treba gresiti dusu, garant kad dodje kuci posle ribanja zapadnjaka, prvo se isplace ispod cebeta, a onda vice na postere stranih politicara

  12. I ne znam kako ja trolujem kad kazem da dobija vucic a ti ne trolujes sa SAMO JAKO hahahaha beli jebeni pa on ce imati 0,7 posto smem da se kladim u sta ocete

  13. Beli je fazon drogerant on ako bude samo prdnuo a da zalici na napad na vucica ima da mu iz fioke izvuku 1,13gr trave i kradju 7up-a na trafici kad je imao 14 i cao malena

  14. Саша Јанковић или пропаст

  15. Gde idu pare, pitaš se? Sad će teča da ti objasni, samo dok razmislim odakle da počnem. Hajde od zdravstva. Znaš li koliko je medicinskog osoblja zapošljeno u zdravstvenom sistemu Srbije? Koliko lekara opšte prakse, specijalista, hirurga, stomatologa, medicinskih sestara i raznog drugog pomoćnog osoblja? Koliko novca odlazi na medicinski materijal, na lekove, na operacije? Ambulantne službe u svakom selu skoro? Školstvo? Koliko učitelja, učiteljica, nastavnika, profesora, koliko direktora, koliko internata i menzi koje većinskim delom subvencioniše država? Putevi i pruge? Ulična rasveta, komunalne službe? Pa samo održavanje postojeće infrastrukture košta Boga oca, a gde su stalni remonti pruga, izgradnja i sanacija puteva, jer sve je to odavno dotrajalo.. gde je administracija, gde je policija, vojska, pravosudni organi.. znaš li ti koliko je skup državni aparat? Hoćeš li još da ti nabrajam ili ti je ovo dovoljno?

  16. Jankovic sasa lize muda nasa

  17. Armine, treba biti nepristrasan i objektivan kada su ovakve teme u pitanju. U politici se ide glavom, a ne srcem.

  18. Беше некад срамота овде помињати било шта позитивно за крезаве, а види их сад осилили се ботови

  19. Inače fascinantna pojava kod navodnih demokrata gde prete da će nakon izbora pretvoriti birače jedne stranke u robove. Za takve se izjave ovde ide na sud, a bogami i u zatvor

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.