Предсједнички избори у Србији 2017. - СУДАР ТИТАНА

  1. Pruge se bas dosta renoviraju, krenes u Novi Sad u ponedeljak ujutru a stignes u zoru petog dana ko Gandalf sa istoka kad dodje ono sa ratnicima Rohana

    Prosecna brzina je oko 32km..samo kazem

  2. Ma da, a zuti su cekali 5 godina da se kao zaboravi da su banda lopovska pa da izile kao NE NISMO TO MI TO JE SASA JANKOVIC ON JE POSTEN hahahaha i da se pojavi jebeni beli seceroski jos se odusevljavaju njim nisu svesni da ce beli navuci biraca da izadju koliko i prosecan fudbaler druge srpske lige dovede navijaca na stadion-otprilike 17 a i tih 17 ce uzeti od tipa raduleta

  3. Ko ce jeremicu i jankovicu i belom da kontrolise tolika izborna mesta?
    Lesi ce verovatno ds koliko kapiram, a ovoj dvojici?

    Јеремић има кинту, вероватно већ и има ботове за странку коју ће направити ускоро.

  4. Baš si se za pruge uhvatio, koje su možda i najmanji izdatak. U pravu je Armin kada kaže da neki vide samo ono što njima odgovara, zaista svaka čast momku, to je tako karakteristično za licemerne Srbe

  5. Izvinite me sada, idem u bar da se vidim sa jednom lepoticom željnom mojih dolara i debele, masne kite

  6. Sns glasaci - konstanta, mogu samo da prodobiju jos kojeg slepca sa dzakom brasna i naocarima do izbora

    Sps glasaci - konstanta u padu, ko je bio komunjara uvek ce biti komunjara jebe ih samo sto im najvise umiru glasaci od svih ostalih

    Srs glasaci - konstanta od kako se vratio seselj i od kako je 60 posto otislo u sns, prvi ujutru na biralistima srecni idu na glasanje sa svojim kokardama i uredno se na birackom mestu javljaju sa "pomoz bog". Deo otisao u dveri.

    Dveri - pokupili malo od seselja malo onih kojima je pun kurac demokratijenista ozbiljno uglavnom

    Ldp, sasa jankovic, vuk jeremic i ostala bagra demokratska glasaci - samo se dzoraju kako vide da je neko jaci idu tamo opet ce se poklati medjusobno kao onomad kad je skikno djindjic svi se nadaju tom drugom mestu i drugom krugu ceka se samo da pocnu medjusobno da se pljuju

    Beli glasaci - familija njegova i prijatelji koji se nadaju da ce da ih uglavi negde ako ga usere

  7. Jesam iz razloga sto su ulaganja u ostale stvari koje si nabrojao naprirodnija i najnormalnija pojava. I bile su i ostale konstantne bez obrzira na vlast. To se podrazumeva. To je kao da kazes ja sam dobar otac ja kupujem hranu svojoj deci i oblacim iz za skolu, razumes?

    Kada Vucic u reklami kaze izgradio sam 134,5 km puteva i obnovio 12 mostova to je jedna velika sramota jer se podrazumeva da je vlast duzna da upravo radi takve stvari po defaultu. On je pojedince ubedio da su to neverovatna dostignuca, covece zivimo u 2017oj godini u japanu naprave toliko puteva za dva dana da li normalni ste

  8. Cekaj teco ne idi sad kad je najzanimljivije

  9. pa svaki radnik pola plate odma vrati drzavi, pa sta je sa pdv-on, penzionim osiguranjem,taksama, kurcima.drzava sve pare pokupi a plate najmanje u evropi.o kom zdravstvu ti pricas to sto moze uspesno da se izvede operacija slepog creva nije nikakav uspeh.zdravstvo ne funkcionise skoro uopste.

  10. Ahtung ahtung, mole se ministar i svi radnici zdravstva da vrate sve narudzbine medicinsko- tehnicke opreme i potrosnih materijala, stop rasipanju

    De mi zivimo kru ti razani

  11. Šta je s tajnim državnim službama, zašto ne rade svoj posao, zašto mrak ne guta ljude za koje se i 1% posumnja da rade protiv interesa države, u šta su se to stare komunjare pretvorile, u obične beskičmenjake

  12. TEČA!
    U pravu je Armin kada kaže da neki vide samo ono što njima odgovara

    Evo da ne budem licemeran...nabroj bar 5 stvari koje je ON uradio a da mogu da se potvrde činjenicama za ovih 5 god? Laži tipa: zaposlio 135000 ne pale jer on tu računa i one koje će te fabrike kojima postavlja temeljce MOŽDA zaposliti u sledećih 10 god. Naravno ni pozitivu u budžetu jer je to oteto od radnika i penzionera i dopunjeno kreditima.
    ?

  13. Pa eno ti druze udji na sajt mmf-a sve pise imas izvestaje po datumima!

  14. Ma on samo zna imigrante da broji

  15. I ajeroplan brate ako drkas kurac u inozemstvu a brines o buducnosti dece i unuka pa je l radis 6 meseci ugovor na brodu prijatelju ahahhah

  16. MMF će da hvali i moju pokojnu babu ako vraćaš kredite na vreme i zadužuješ se još više kod njih novim aranžmanima. Daj napiši ti. Nešto me mrzi da lutam u ove kasne sate mračnim ulicama interneta.

  17. O pokojnima sve najlepse

  18. Armine to za mmf ajd stoji, i to sto ste rekli da treba vreme i sve je to lepo

    Nadam se da razumete (vezano za tecin post) da izgradnja i obovnova puteva i mostova nisu nikakva pregnuca, kao i redovno troskovi i ulaganja u zdravstvo itd, to se svr podrazumeva i unapred racuna kada se pravi budzet, zato je ona reklama tezak transfer, mimo njegove pacenicke facr i mimike, tu smo se slozili da je bolesnik koji ce biti proglasen za sveca ahha

  19. Ma kenjam ja brate boli me kurac za izbore i srbiju :d

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.