Tuče pasa protiv prasadi?

  1. slazem se za taj turnir neka svako izabere sebi zivotinju, ja cu psa!

  2. Zaključala se tema pa obrisah post jbg. Bohorov post sa prošle strane kao odgovor Pezosu:

    Бохор
    Ponavljanje ide dok traje tema ova bez obzira na sve.

  3. Biram divlju veprinu od 170 kila. Kapitalca

  4. zavisi sve de bi se zivotinje borile....ako bi se borile u nekoj areni otvorenoj, mnoge ne bi imale sanse protiv bika nekog rogonje na primer, kontam da bi oduvao i medveda...ako se tuku u nekoj dzungli onda tigar ili jaguar su u debeloj prednosti

  5. slazem se za taj turnir neka svako izabere sebi zivotinju, ja cu psa!

    I ja bih najviše volio da pas pobjedi ali mislim da ne bi imao šanse nikakve iako bi defintivno bilo najkulje blejati sa njim od svih životinja jer psi su kraljevi ljudsko-životinjske bleje.

    Što se tiče životinja koje bih pripremao a za koje mislim da bi bile zabavne ovako plus da bi imale pristojne šanse da osvoje turnir, tu bih vjrv izabrao nosoroga, jer ne samo što je prezajeban borac nego i izgleda premoćno i kapiram da bih bio kralj instagrama da mogu da se slikam onako pored nosoroga sa nekim bijesnim kešom i kolima

  6. ja kapiram pez da bi se napravila neka arena koja bi omogućila da svaka životinja ima nešto što bi joj odgovaralo u borbi. Npr da bude 30 sa 30 metara ali da neđe imaju neke pregrade iza kojih se može iskočiti, neke plaforme sa kojim se može skočiti i neki stubovi na koje se može penjati, kao i neki djelovi đe je dosta otovreno za ove životinje tipa bikova koji bi jurišli najradije

  7. ahahha brate,ti nesto u vezi radulovica vidis i u klipu sa zebrom kojoj curi utroba...a inace klip je pezos oklacio,ne pazl xd

    a zajebavam se malo :) Mislim retardi su, a retard = glasač Radulovića

  8. zavisi sve de bi se zivotinje borile....ako bi se borile u nekoj areni otvorenoj, mnoge ne bi imale sanse protiv bika nekog rogonje na primer, kontam da bi oduvao i medveda...ako se tuku u nekoj dzungli onda tigar ili jaguar su u debeloj prednosti

    Da, ovo je veoma bitno. Sad se setih kada sam davno citao neku knjigu o gladijatorima i sad na trenutak se prica prebacila na borbu zivotinja kao neku vrstu predigre za glavni mec, i ubacili u arenu medveda,bika, ne znam tigrove lavove i nosoroga..i krece rokanje sve zivotinje trce tamo vamo napadaju jedna drugu samo norosog stoji ko ukopan, ne mrda, reko bi covek da se usro. U stvari valjda je fora sto je corav skroz, najbolje da se takva mrga usere. Zalece se medved na njega kaze ovaj ga samo bocno odozdo, izdigao i protresao par puta kao igracku, medvedu se drob prosula po han pijesku. Sad to je knjiga, pitanje je kako je to stvarno izgledalo, da li sam los covek sto bih to voleo sve uzivo da gledam evo ne znam bogu mi..

  9. Koliko inspirativna tema ja ne mogu da verujem

  10. kolko bi bilo zanimljivo kladiti se na to

  11. http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=20

    ajde turnir vodenih i kopnenih zivotinja

    ja nosoroga biram za kopnene,a za vodene orku

    necemo otrovne zivotinje,tiu se vec manje vise zna ko bi pobedjivao,jednostavno jaci otrov pobedjuje

  12. onako sedimo u ložama nekim koloseuma, hladna pića i zakuska okolo, roblje posluga i kao nek bude sve kao u starom veku al imamo tehnologiju imamo svi neke tablete preko kojih se kladimo na borbe dole

    a ispred koloseuma gonzo i još tri ortaka što peku hlepčiće i prodaju na tezgi prave protest protiv lošeg života malog čoveka i viču dosta je bilo pa u zavisnosti dal smo milostivi tog dana ili ne pošaljemo gardu da ih ošuri malo

  13. Ja biram ovu živuljku
    https://www.youtube.com/watch?v=NvlalDNxccw&t=95s
    Možda neće da pobedi u većini okršaja, ali barem sve da udari na bilo koga haha

  14. ja biram pumu i krokodila

  15. hahah pa jesmo deca brate,vec satima pricamo o tome koja je zivotinja jaca od koje

  16. Ala sam se ismejao na ovo sedimo sa tabletima u koloseumu stono kazu LMFAO

  17. mislim da se car (nek me Car ispravi ako gresim) Komod borio kao gladijator i to bas nesto brda borbi je imao, samo ne znam jel se borio i protiv zivotinja..

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.