Tuče pasa protiv prasadi?

  1. prodiskutujmo malo, analizirajmo

  2. Na nosoroga bih stavio oba bubrega i kucu, ne vidim koja zivotinja moze njega da ubije

  3. Navijam za polarnog medu, jedini siguran pobjednik na svom terenu, (na - 50 C) , a i geografija mi nalaže da podržim međeda.

  4. al ne morate da uzimate najjače životinje, ja sam uzeo pumu npr, mala je puma i nije za tu top kategoriju ali je fazon neki stouk

  5. komodo zmaj je najvece mudo

  6. Mislim, ajde da turnir ne bude povezan sa nama, kao, e, ovo je moja životinja i ako ona pobedi ja sam pobedio nego da mi samo predložimo kandidate i da onda gledmao šta bude

  7. analiziramo tuce kako bi koja pote zkoji napravila...ko je izabrao mog protivnika?
    evo ja prvi krecem
    nosorog zalece se hahah
    sta ce bizon da uradi?

  8. Ja sam spomenuo onog ludog jazavca, mada on doduše ne bi imao baš neke šanse protiv tih koje ste nabrojali. A nosorog jeste možda favorit uvek, ali bilo je slučajeva da ga je tigar ubio.

  9. Komodo zmaj jeste nezgodan, ujede te i samo te pusti da umres od trovanja izazvanog bakterijama iz njegove pljuvacke.

  10. Mislim, ajde da turnir ne bude povezan sa nama, kao, e, ovo je moja životinja i ako ona pobedi ja sam pobedio nego da mi samo predložimo kandidate i da onda gledmao šta bude

    pa samo jedna osoba ovde je toliko sujetna da ce da uzme jednu zivotinju i da smara da ce bas ta da pobedi i onda da prica dve godine naredne kako je ON pobedio sve

  11. ja sam uzeo nosoroga i orku ahhaha bas sam pazio da ne uzmem neke jake zivotinje

  12. ja mislim da bi bik od 1000 kila sa dobrim rogovima ozbiljnu stetu mogao da napravi i nosorogu cak

  13. jbg onda je slon najjaci, snjim bas niko nema sanse

    ne znam da li bi dva-tri delfina mogla da izujedaju ajkulu?

  14. jedino nosorog bi mogao sa slonem

  15. Nosorog se zaleće sa daljine bik bleji prvo malo pa eskivira, osmatra situaciju, sad se gledaju jedno 10 sekundi onda nosorog opet kreće al sa manje razdaljine ne zalaufava se tolko bizon se izmiče udara ga u stranu nosorogu ništa gleda u klinču da navuče bizona na rog (koliko je oštar taj rog?)

  16. Ima valjda neka tuča između bizona i nosoroga na jutjubu gde ga je nosorog uništio

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.