Tuče pasa protiv prasadi?

  1. O pizda mu materina bezobrazna!

  2. Prejeba ga na brzinu

  3. sjajan otpor je pruzio ovaj krokodil

  4. pravi primerak mikro krokodila

  5. slab je kajman i suvise mek, a jaguar je dosta potcenjen, mislim da je cak najuspesniji lovac medju mackama

  6. Ma fora je što kada dođe do tih velikih predatora, sam ishod dosta zavisi od mnogo faktora. Kajman jeste slabiji drastično od pravog kroka, ali ga jaguar iscepa za dve sekunde, lolo.

    Teško je reći koji je veliki predator najzajebaniji.

  7. jbt, jeste da je ovaj kajman sranje od krokodila, al opet tu su negde po velicini, a ovaj ga samo zgrabi sa zemlje ko kokicu neku sa poda...i najzanimljivije sto nije ga ni udavio samo ga podigo i vodi ga nazad u vodu, gde je ovaj u prednosti svakako...
    al drzi ga za vrat, verovatno ga tako u vodi dok pliva brze i udavi

  8. ma ja ne znam da li neko moze da ubije odraslog krokodila, sad cu bas da pogledam ali mi deluje neunistiv, kao nosorog

  9. E da, odrasli, ozbiljni krokodili su jako često vreće za iživljavanje nilskih konja. Lololo

  10. odrasli krokodil oni najveci budu po 1000kg, a uzmi u obzir da im je teziste skroz nisko, znaci nema jebene teorije da moze da ga pomeri bilo ko...plus one ogromne celjusti plus najjaci ugriz u svetu zivotinja

  11. Beže od nilskih konja kao najgore pičke, a nilski konji znaju da se iživljavaju na njima. lololo

    A pazi, velike mačke tipa lavovi mogu da koknu krokodila, samo, može i krokodil njih. Uglavnom zavisi od toga gde se odvija borba, jbg.

  12. odrasli krokodil oni najveci budu po 1000kg, a uzmi u obzir da im je teziste skroz nisko, znaci nema jebene teorije da moze da ga pomeri bilo ko...plus one ogromne celjusti plus najjaci ugriz u svetu zivotinja

    Krokodil je s donje strane tela dosta mekši, tu i gađaju mačke. Ako krokodila izvuku na zemlju, u prednosti su jer su okretnije i brže i mogu da ga uhvate nespremnog. Ako se borba prenese u vodu, jebiga.

  13. Prvi put vidim da mačka pliva za plijenom, do jaja.

  14. A problem kod lavova je recimo što ženke koje su drastično slabije uglavnom love (kuhinjski poslovi u životinjskom svetu, jbg), dok domaćin samo kada prigusti ili kada treba slaviti slavu, zato i retko vidiš borbu muškog primerka s nekom drugom živuljkom.

  15. i jaguari i tigrovi cesto ulaze u vodu, nekad samo i da bi se rashladile, dok lav bezi ko djavol od krsta od vode

  16. krokodili imaju prejake misice kad zatvaraju usta, pregrizli bi sve zivo, ali fazon je sto su im slabi ovi sto otvaraju usta, ako im stavis onu gumicu jebenu za tegle preko usta zavrsio si posao, nema trika da mogu otvoriti, tako da ako ga zaskocis i zaklopis mu usta zavrsio je

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.