Tuče pasa protiv prasadi?

  1. Како ти се зове ортак, тј како се зове одгајивачница? Питај га дал зна за Сфорза Леонеа, то је мој кер

  2. rasni ja kapiram da bi tebe i stefan kostić prebio

    Pa Rasni i sam reče negde da se u životu samo s tastaturom tukao. Što se navijačkih tuča u kojima je Rasni učestvovao, valjda su bile na fazon, šibnem kamenicu s 20 metara i to je to.

  3. Ferka 1 na 1 je za njega krajnje imaginaran pojam. A i bilo šta gde je broj ljudi na dve strane ujednačen.

  4. koliko bi bilo dobro da mi jasemo kamile i da su kamile deo nase kulture i sve a ne konji i da je marko kraljević imao kamilu koja je zivela 160 godina

  5. Haha zaigrajmo trule kamile

  6. sad sam gledao slike i snimke; potukli se turski kangal i azijat; inace su stalno zajedno cuvaju plc itd-- kangal je bas dobro unakažen. Izmedju ostalog taj azijat je poprilicno smiren a kangal napadan

  7. doživljaji mačka toše-ine

  8. odlicna tema, celu sam je iscitao

  9. Šta ste se raspravljali 45 strana skinete bist betl simulator ima sve i možeš ukrštati npr kerovi sa laserima protiv ptaerodaktila sa puškom itd
    Nubovi

  10. Japanski stršljen, braćo. Najmoćnija životinja na planeti.

  11. Jbt to kravu ubija lagano

  12. A ubije ga ono sranje za mušice ako ne iz prve iz druge

  13. курац можеш електрошокером евентуално да га сјебеш

  14. узмеш само направиш бакљу од крпе неке мало нафте сипаш и дебили лете око ње па им изгоре крилца, онда их газиш једног по једног ко пикавце док се копрцају на поду

  15. Čelična krila ima?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.