Prijava

Ovo je priča o diktaturi.
Ovo je priča o kosmopoliti.
Ovo je priča o nepravednom trajnom.
Ovo je priča o rasnom.

Od jednog mekanog komentatora koji ostavlja komentare prepune samajlija i pohvala za svoje penzo društvo dolazi do čoveka koji kroji svim a sudbinu u ovoj maloj internet zajednici. Presudan uticaj na ovu gospodju vrši Bokser. Njegova kontrola nad kosmopolitom izazvala je to da se ona zainteresuje za forum na kojem je pre titule moderatora stavila ispod 200 postova na temi o menstruaciji. Tada kreću progoni. Na forumu niko ne sme da psuje ili ne daj bože da otvori temu osim Boksera i Pseta. ČAK SU NEPOŽELJNI I AUTORI SA DRUGAČIJIM MIŠLJENJEM. Prvi na udaru je Rasni. Slede banovi na to zato što nekome kaže da jede govna dok mu ovaj psuje majku. Banovi se vremenom povećavaju dok ne dolaze do vrhunca od 30 dana zbog toga što piše Bokseru da odjebe. Tada Kosmopolita zna da će Rasni dobiti trajni. Ulazi u čekaonicu i banuje svaki nalog sa razlogom: RASNI. Kao Hitler prema Jevrejima. U Nemačkim koncentracionim logorima su urezivali Davidovu zvezdu na čelo mrtvog Jevreja. To radi i Kosmopolita. Trajni ban rasnom realno dolazi posle gnusne pretnje Kosmopolitinoj porodici. Ali ta pretnja je izazvana višestrukim banovanjem i maltretiranjem. Posle toga ova žena upada u psihozu i pored izvinjenja rasnog ona redom banuje svakog novoregistrovanog autora sa razlogom RASNI. Čak misli i da je rasni svojim prijavama ugasio njenu stranicu o kukičanju na fejsbuku što nije tačno.
Da li mislite da je ova osoba opasna? Da li mislite da neko ko banuje redom osobe koje joj se ne svidjaju ( sasvim nebitna) može da bude moderator? Zapitajte se da li neko ko nikada nije napravio poster može da odabira postere drugima.
Zaustavimo ovog Hitlera srpskog interneta. Razmodujmo Kosmopolitu, ODBAN ZA RASNOG.

EDIT 1: RASNI JE
EDIT2: Kosmopolita ako oćeš da me kazniš nemoj banovati ovaj nalog produži mi ban do 2052. i obriši suzice sebi i bokseru.

da ne ulazim u prozivke izmedju vas,ono sto je cinjenica je da rasni jeste nepravedno banovan

O kosmopoliti necu reci nista, o rasnom cu reci da je debilcina, ali "zaklacu ti sina" svakako nije nesto za ban, tako da, ako cemo pravedno, odbanujte malog

Samo nek oladi s banovima i to je to, kakav kurcev spem foruma

Teta Kosmopolita, kako ste ?
Da li vam je penzija stigla ?

Paralelu bih podvukao sa pričom o potencijalnom Bugarskom prestolonasledniku Strezu, koji je umesto da bude kralj, bio proteran od protivnika te ideje, i tako ugnjetavan dosao je u Srbiju gde od Stefana Prvovencanog biva primljen, i dobija oblast na upravljanje. Posle odredjenog vremena osetivsi vlast, gradi sebi kolibu na visini planine, simbolicno, i dok sedi na klupi kod litice, dovode mu prestupnike- on ih gura u provaliju, kanjon, i viče "pazi da ne pokvasis kožu!"

Poslw odredjenog vremena , skuplja vojsku i kreće na Stefana. Drugim recima, kosmopolita je postala zena pravog pandurskog mentiteta, i dok je u uniformi tripuje ogromnu veličinu, a mnogo joj je bolje pristajala komentatorska sekta "bravo".

Takvo neodgovorno ponasanje, zloupotrebljavanje pozicije zarad lečenje svojih frustracija, zahteva intervenciju odnosno javno pogubljenje na trgu Vukajlija.

Hteo o bih dodati jos jedno: da nicim ne zasluzuje poziciju koji ima, tako da je vrlo moguće da je do pozicija dosla opet zatvorskim mentalitetom drukanja i dupeuvlačenja. Naročito je njena pozicija sumnjiva jer ne moze da izgradi autoritet. Kao kada se profesorka žali na djake sto joj pisaju po faci. Zato bi trebalo napraviti kratki online kurs "Vukajlija - o vaspitaču i vaspitanju" i obavezati Kosmopolitu da polozi sve ispite kako bi mogla da zadrzi funkciju koju obavlja.

Takodje, zahteva se javno izvinjenje i javno pokajanje pomenute gospođice.

ukolilo doticna to ne ucini, jedno je jasno - preveliko samoljublje ju je u tome sprecilo. A da li jedan egoista, hedonista i gord covek zasluzuje da donosi sud?!

takodje, ne smemo se zaustaviti samo na ovome, ukoliko data gospodja ne prihvati odredjene uslove, javno je lincovati u vidu da svako naredni vidi sta će mu se desiti za zloupotrebu ove funkcije.

Javno linčovanje bi se odvijalo na pomenutom trgu Vukajlija,
javno pogubljenje bi bilo u tri faze, odnosno jedna od te tri bi presudila;
a) vešanje
b) kamenovanje
c) spaljivanje

Vesanje bi zahtevalo najblažu opciju po njene najblize pripadnike sekte.

Kamenovanje do smrti bi podrazumevalo da isti ti miljenici i ljubimci uzmu kamenje i gađaju dotičnu. Onaj koji bi se kolebao i namerno birao manje kamenje, bio bi automatski kamenovan najvećim a pre toga nateran da sam presudu gospodjici.

Spaljivanje i treći oblik bi bio blag po njeme ljubimce i on bi zahtevao javno priznanje ljubimaca za njene greske u vrsenju ove funkcije. Po srednjovekovnom modelu, ona bi bila spaljena i svi koju su banovani od ruke tiranina, naravno nepravedno, bili bi odbanovani.

Koga vi balavurdijo uopšte predlažete kao alternativu, šta vam je plan, ideja? Želite anarhiju da stvorite?

Jebo ti pseto mater za to sto ga uvlacis u ove splacine majmune jedan

gospodo, treba najpre da prestanemo sa emotivnim rastrojstvima i razmislimo racionalno, da li gorepomenuta gospodjica potonak javioinsekta zasluzuje ovu poziciju, s obzirom na to kako je vrši!?

alternativa bi bili savesni ljudi koji podrazunevaju ljude iznad 20 a ispod 30 godina, dakle ljudi u godinama koji su vremenom postali skloni da prosudjuju i banuju na osnovu vlastitih emocija i zarad vlastitih interesija i iz vlastitih pobuda, ne dolaze u obzir. Ljudi pankerskog duha. Da.

Prvi na udaru je Rasni.

RIBA SMRDI OD GLAVE! :)))))))))

Jebo ti pseto mater za to sto ga uvlacis u ove splacine majmune jedan

Koga?

edit: Neću da kazem da su junoše manje sklone emotivnom reagovanju, već da sajt odaje takav utisak.
Takodje kosmopolita, kao zena, kao mnogo emotivna osoba lakse potpada pod uticaj drugih i u svojim zanosima, povredjenim stanjima, ekstazama sklona je donosenju pogresnih odluka. A vidan je i uticaj pojedinih autora na njene odluke. Verovatno im.dozvoljava zbog lazne odbrane i sigurnosti koju joj pruzaju. Pre svega, virtuelne sigurnosti.

Mozda bi gospodjici trebala da se.ponudi alternativna opcija ili da joj se makar.probudi savest i svecano i svojevoljno preda funkciju nekom od autora koje bi sajt izabrao. Moj predlog bi bilo Ćiro Imobile, ali posto taj autor nije dovoljno aktivan, njegova zamena bi mogla da bude izabrana njegovom odlukom.

Pseto obriši suzice :(((

takođe Valdemar je autor koji bi vrsio ulogu moderatora kako dolikuje. Kosmopolita je vidno slabasna i sve cinjenice upućuju na to da treba da bude smenjena i da se ne ponovi isti slucaj; jer paranoidnost doticne gospodjice prevazilazi svake mere.

Mislim da u njenoj kuci nema mesta za rasne pse jer su rasni.
Takodje predlazem da autor rasni promeni svoj nadimak kako kosmopolitu ne bi uznemiravalo svaki put kad procita. Mogao bi da ga promeni u recimo Snira, to je već komplilovanije.
I reč rasa zameniti sa pasmina.

Trajni ban rasnom realno dolazi posle gnusne pretnje Kosmopolitinoj porodici. Ali ta pretnja je izazvana višestrukim banovanjem i maltretiranjem.

уф уф. ако планирате на овај начин да га оперете од тога што је написао, онда вероватно неће никад бити одбанован. то вам кажем као неко који би га вероватно први вратио. нека се фокусира да објасни шта је хтео тиме и убеди да се неће више тако понашати, па ће можда бити одбанован.

Ne mozeš da podneseš istinu - ovde nije reč samo o odbanu autora pod nadimkom Ras*i već o delovanju moderatora pod nadimkom Kosmopolita i njenoj smeni!

Šta sam hteo time? Pa da je uvredim ili tako nešto jer sam bio preiznerviran jer mi je banovala i sve duple. Za to sam joj se izvinio i isti dan kad sam joj i rekao preterao sam jbg. A i nisam joj iz čista mira to uradio.
Ona me mrzi i još izmišlja da sam joj ugasio neku stranica sa receptima za sitne kolače hahaha

Ne mozeš da podneseš istinu - ovde nije reč samo o odbanu autora pod nadimkom Ras*i već o delovanju moderatora pod nadimkom Kosmopolita i njenoj smeni!

коментарисао сам само тај први део
http://i70.photobucket.com/albums/i111/ivic_2006/nebitno_zpslnwzu3ng.gif

mislim da bi vukajlijasi trebali da se baziraju na krupne stvari, a to je da se neke stvari menjaju radikalno. PROMENA ILI SMENA

Koji će nam kurac Rasni? Vidi se da malom nešto fali, bio je banovan 156876 puta, tako da je imao priliku da se popravi. Ne treba ga odbanovati, sve duplake pobanivati i ćao.