Prijava

Koga?

Pa mene picka mu materina mislis da mi se jebe za nekog drugog?

a forumu niko ne sme da psuje ili ne daj bože da otvori temu osim Boksera i Pseta

A otvorio sam temu fazon nikad

pseto ti si ime ceznje moje

Čekam kosmopolitu za argumentovanu raspravu.

расни, ако бих ти поверовао могао бих да закључим само да баш не умеш да увредиш. мораш мало да оладиш од интернета дефинитивно. сећам се кад си некоме (да ли псету?) претио да ћеш да му угасиш фејсбук профил као да је фејсбук профил неки витални људски орган. а ти очигледно не видиш ни разлику између гашења профила и убијања детета. могу да предложим да ти се смањи бан на неких н месеци, а да ти за то време се посветиш животу и учењу, да зајебеш вукајлију, па да се онда после тога вратиш лепо на сајт. ја ћу те сигурно лепо дочекати, може тако?

Ako odbije raspravu onda je Kosmitler.

Ovo je prosto.
Dolazak trajno banovanog s duplog. Dupli se trajnuje na glavnom se produži i to je to.

hahah kakvi su ovo jebeni roditelji debilkoi od moderatora

Nikad nikome nisam pretio da ću da mu ugasim profil nego su meni ugasili profil na fejsbuku pod imenom Rasni Rasni.

To što sam joj napisao nisam sigurno mislio u rl da tražim nju i njenu porodicu zbog bana. I ona zna da sigurno neću da je koljem već me mrzi iz njoj znanog razloga i nikada se samnom nije objasnila argumentovano.
AKO SMATRAŠ VEĆ DA SI 101% ISPRAVNO POSTUPILA ZAŠTO ZAKLJUČAVAŠ TEME I NE DOZVOLJAVAŠ RASPRAVU.

Ahahahah boksere obriši suzice. Moj ban neće vratiti tvoje pare koje si poslao prevarantu iz Čačka.

Znam da sad zoveš kosmopolitu na telefon da me banuje i zaključa temu.

Ombre odlica. Zakljucak!

Koji je ovo Game of throne... Spletke, progoni, ubijanje dece... HBO bi trebalo da otkupi prava.

opste je poznato da je bokser izgradio svoju reputaciju na sajtu paralelno sa diktaturom kosmopolite, uzajamno su se cepili jedno drugome, ona mu je dozvoljavala da radi sta god je hteo, banovala je sve njegove protivnike i one koji mu se suprotstave, a zauzvrat je on njoj davao jeftine komplimente kako i dalje izgleda prelepo u 44oj godini i kako je sexi i kako bi je mazio i kako je pozeljna. Sto je vise komplimenata delio to mu je ona dopustala da se osiljava previse i onda je bukvalno banovala i zakljucavala teme na svaki njegov znak. Bili su nesto najslicnije odnosu Staneta Dolanca i Arkana...ovaj matori mu je pruzao zastitu, a ovaj se osilio i sve maltretirao.
(salim se xd)

Upravo ovo pezosovo. Odlično sročeno.

Ovo je prosto.
Dolazak trajno banovanog s duplog. Dupli se trajnuje na glavnom se produži i to je to.

kakva fukarica

jadovska izjava bohora muskog

Rekao je Brus da ćete žaliti za njim.