Prijava

Nagrada za jadnika 2016. se može dodeliti već 2. decembra

http://i.imgur.com/XyHhUccl.jpg

-Jao kosmice kakve su ti okice :DDD
- Jaaaaoo hvala bohić :*
-Kosmice ajde banuj onog rasnog smara me :))))

Da vidimo hoće li raspravu sa argumentima ili će po ko zna koji put pokazati svoju nemoć.

Rasplet sledi nakon reklama... Na pravoj ste frekvenciji

Kosmopolita je loš režiser već se može naslutiti kraj.

Treba stati sa beskorisnim postovima i kremuti u argumentovanje svrgavanje kosmopolite, i stopiranju njenog bahaćenja.

treba je pre svega upoznati sa svojim ponasanjem a potom joj pokazati na primeru spanske kragne da svako ponasanje ima svoje posledice. Ja svakako razumem autora Rasog i opravdavam.sve njegove akcije, jer moderatorka jw dobila ono sto je trazila.
Ugnjetavanje ima svoju meru i kad se ona prevrsi, dodje do otpora. Bilo je mnogo slucajeva da covek trpi trpi trpi i pukne na sitnicu. Kosmopolita je dovoljno tlačila Ras
og i sasvim.je opravdan svalki.njegov postupak a ona je duzna da trpi i najljuće pljuvanje jer je sama.po sebi zasluzila

Mislim da bi bio red i da nam objasni zašto je brusa slagala da sam na fejsbuku ugasio njenu stranicu ,, Kukičanje sa Svetlanom".

nienaroooooooooo

Meni zao rasnina debila

da je ovo prava televisa presenta rasni bi već gurnuo kosmu niz stepenice

ili bi se utvrdilo da joj je ujak

Pseto obriši suzice i ne blamiraj se više pls. Očekujemo ozbiljnu diskusiju koju TI, svako nećeš razumeti.

Razumem kad neko nema život ali ti ga pretera Čmičak. Čukalj, Čmugalj kako već.
Činjenica je da debili vole da se eksponiraju, uzmi radi to što ovde radiš na ulici, možda i zaradiš neku paru.

Šta sam hteo time? Pa da je uvredim ili tako nešto jer sam bio preiznerviran jer mi je banovala i sve duple. Za to sam joj se izvinio i isti dan kad sam joj i rekao preterao sam jbg. A i nisam joj iz čista mira to uradio.
Ona me mrzi i još izmišlja da sam joj ugasio neku stranica sa receptima za sitne kolače

lažeš. niko nije tražio izvinjenje, al nikad sa tih duplih nisi priznao ni da si kao u besu preterao.
imali smo argumentovanu raspravu u pvt sa onog javiovog duplog za koji sam ti ja dala lozinku, ne mogu ja sto puta s tobom da diskutujem isto.
ovaj nalog niena je baš simpatičan, sad mi žao ovog bana.
ljudi prestanite da mu dajete lozinke.