Prijava

aleksandar martinović - gmaz

nema veze sa izborima al moram naglasiti količinu gmazosti

Gledao i ja, neverovatno koliko taj čovek budi neku sadističku crtu kod onih koji ga gledaju/slušaju. Rđa jebena.

srbovao da panja i mrzeo izdjnike iz sns-a dok nisu radikali popusili na izborima.onda jebi ga.

Bas me zanima sta ce sada smisliti. Tj kako ce sada "dokazati" da snimak nije sprdnja neka

pa jeste fejk sigurno.bas ovi ne bi primetili ovog kako im drzi tel iza glave i snima

Ni RIK ne bi primetio jednog kandidata vise na listicu xd

Hahahha evo pocelo je jedan u komentarima napisao da plavih listova za stampu nema u slobodnoj prodaji hahahaahah device sa tibeta prave plavi papir i koristi se samo za izbore u srbiji

Znoji se Vucko ko Kurcubic iz serije Srecni ljudi

Da je ovo dvadeseti vek, već bi bilo nekakvog nasilja, ovako se mnogo energije rasipa objašnjavanjem u komentarima, debatom, skečevanjem itd

Previše energije.

Npr, trošim energiju da utvrdim da li je ovde neko stvarno za vučića ili je ljuto trolovanje. U svetu bez interneta bi mu već polupao pičku, ili on meni, vrv on meni, jer nisam u formi, ali to je sve demokratija.

Stvarno, što više mislim o tome, uvereniji sam. Da je 1996, jedne nezavisne novine bi izbacile članak ili neka nezavisna TV ceo video i to je to, idemo na ulice, suzavac, loženje.

2017... a da vidim šta je Nebojša Krstić tvitnuo o tome i da ga oštro izkritikujem.

Kad smo kod kritika. Jedna od kzilion na netu:

" Branko Dragaš 19:16 11.04.2017.
Јавно тврдиш да ти не сметају студентске демонстрације на улицама.То је, кажеш, њихово демократско право.Лепо звучи.Приватно си потпуно полудео.Пролупао.Не можеш да поднесеш да те студенти исмејавају и да те диктатором називају.Свет ти се смеје, јер ти и твоја владавина јесте за спрдање.Дао си налог својој приватној полицији да одлази код родитеља кући и да им прети.Тражиш да преплашени родитељи забране својој деци да излазе на улице.Тако си добио и ове намештене изборе.Претњом, уценама, поткупљивањем и крађом гласова.Од јутрос је твоја полиција почела да приводи студенте на информативни разговор.Приводиш оне на које сумњаш да су организатори.Сви студенти су организатори.Хоћеш ли све да их приведеш?Хоћеш да их уплашиш!Хоћеш да их застрашиш!Хоћеш на силу да спречиш протесте!Узалудан ти је посао.Не можеш победити младост која долази.Не можеш их поткупити својим јефтиним триковима.Не једу бајате седвиче.Не статирају у твојим глупим спотовима.Не падају у несвест кад те виде.Не стоје на твојим исполираним плакатима.Ево, као старији и искуснији, да ти објасним о чему се ради.Младост је устала против твоје ДИКТАТУРЕ!Против твојих лажи,подметања, крађа и пренемагања.Против твог криминалног клана.Устали су зато што су незапослени и сиромашни.Устали су јер не виде будућност у Србији.Устали су јер њихови родитељи не смеју да устану.Устали су јер си им се смучио да те гледају и слушају свакога дана.Твоја убедљива изборна крађа над политичким идиотима, који су изашли да ти дају легитимитет, почетак је твог краха.Твоје време је прошло.Студенти су устали да одбране ДЕМОКРАТИЈУ и РЕПУБЛИКУ!Нема ти спаса!ПУКАО СИ! "

Eh to su bila vremena da su devedesete dosad bi već izgoreo rts, skupština, pink a vučićevu glavu bi naboli na šiljak ko neda starka u gejm of tronsu

Eh što je ljubav
Više se i ne kriju. Europejski nema šta.

https://pbs.twimg.com/media/C9KE9tUWsAAMtnk.jpg

ahhahahaha
jel realna ova slika

JEL IMA ARMINOVA SLIKA NA SAJTU DA GA FOTOŠOPIRAMO MESTO NEŠE

Šta znam, treba pobanovati ovde svakog ko brani Vučića, ljudska dužnost je moderatora da to obave.

Au da. Vukajlija više nije bitna.