Prijava

Ma petre meni je nesto najgluplje da zapostavim svoj zivot,sebe,poso i obaveze i da razmisljam o tome dal me devojka vara ili ne, ionako mi nista nemoze dok neosetim posledice toga, ali bi me uvredilo ako bi ja njoj morao da mnogo udovoljavam i da gazim po ekserima i da me onda vara, al ja takve i ne muvam jer sam naucen da je zivot neizvestan i vrlo kratak i nemam ni strpljenja i sam pokusaj sa njene strane da za dva meseca mi odlaze seks od pocetka veze moze me napravi besnim, a i to je po meni suludo da ja dozvolim devojci da mi pravi problem bez problema.A ovo drugo sto si napisao ja da sam maneken i visokokvalitetan muskarac pa ona bi meni morala da mi plati ako hocu da je jebem, a samo bi mogla da sanja da me ima.

ja da sam maneken i

oh kolega

Meni bi bilo drago da je moja devojka pre mene imala jednog ko je bio bogatiji i glumio finog a posle se pokazao kao najvece djubre, i da joj nabijem na nos da su joj ljubavni romani isprali mozak i da je mnogo pogresila sto uopste gleda takve muskarce, i da joj stavim do znanja da nije sva sreca u parama.A kao kaznu za prevaru najvise bi voleo da je prisilim ne samo da se jebe sa likom koji igra igrice po 14 sati, vec takodje i da ga drzi za ruku i da crkne od muke sto mora da bude sa takvim, ako i njega zavrne i opet trazi muskarca sa dobrim kolima ja i taj lik ima ubijemo boga u toj kurvici.Znaci umesto sto cu besno izreagujem mogu vrlo lepo na intelektualan nacin kaznim sponzorusicu, i sta bi mi sad bilo drago da gledam kako je neka prvoklasna devojka primorana da se jebe sa momkom koji 14 sati igra igre, jer nije umela da ceni momka koji je bio spreman zbog nje i da poremeti odnose u porodici.

Atomac mozes li da prevedes brt

Kolega moj neki ima 44 godine i jebe neku klinku od 23
Ozenje itd i sad ona potencira svaki drugi dan da se vide on covek nemeze jbg i pitao je dobro gde ti je decko jeben sto se ne jebes s njim
Kaze mu igra igrice po ceo dan
Decko joj ima 29 godina

ima tekvih i starijih brate, ista takva priča sa jednom mojom, muž joj ima 33 godine, ona 29, lik igra igrice vascijeli dan, ona ostavi dijete na folklor i ide okolo i jebe se bez blama, zanimljiv koncept porodice

Daj mi broj te ribe brt xd

Brate ja igram igrice iz dosade kad neznam šta ću drugo i zanimljivije mi je da priču gledam kroz igru u kojoj aktivno učestvujem nego li da ležim u krevet i gledam film, a te ljude brate nerazumem da znači igra igrice po ceo dan i zaboravi ostale stvari taj mora da je totalni moron.Ja bi ovako uradio pustio bi da me ona jaše dok igram neku igru online pa ako mi padne koncentracija šta me briga čak se malko i smejem dok pravim gluposti jer me navodno u isto vreme jebe devojka i dodiruje po telu.Skočimiš mene mnogo nerviraju neki ljudi što žele da živimo po pravilima kao u 1964-toj ipak smo sada evoluirali i imamo mnogo dostupnijih stvari a i neživimo u vremenu kada se može polako ispija kafica na miru već živimo u vremenu kad se trči tamo i amo,kada nemože da kukaš jer si izgubio poso za koji si se školovao već učiš da radiš i drugi poso,tad si mirno mogo da čekaš i 5 godina a sada ti brzo prođe voz i za tri nedelje,tada su muškarci bili spremniji da ginu za žene ali i žene su takođe bile i vernije i spremnije da kuvaju.Bohor jel ti imaš mozak šta govoriš, kakva bre klinka sa 23 godine to je već odrasla devojka.Mada meni imponuje onaj osećaj kad igram GTA V pa kad sam tu u ulozi krimosa koji nikad nebi mogo da budem u stvarnosti i još stavim kajlu oko vrata dok igram igru.

kakva bre klinka sa 23 godine to je već odrasla devojka

Ovo jedino ima smisla od svega što si reko. Pomislio bih da troluješ, ali naziru se iskrene frustracije u tvom pisanju.

volim te price kad se navodi ti primeri kako riba vara lika ili zena muza

nek se vidi kakve su

sve dok hoće da se jebu sa mnom apsolutno me boli kurac za očuvanje njihovih porodica, da se razumemo

Priča mi drugar kako je neko vreme jebao neku zauzetu, jednom mu je rekla “dečku ne pušim već godinu dana ali tebi volim da popušim”. Proradila mu neka muška saosećajnost došlo mu da je ošamari, kaže.

Skočko, je li ti priča o mužu, na primer kako neće da pokupi čarape za sobom ili kako traži kuvano svaki dan?

ne, samo se žali kako joj se gadi
i kad se jebu kako ne oseća ništa

Jebote, ja se tek DOGOVARAM, znaci nista jos nije bilo i ona kaze BIVSI muz mi ide na operaciju, ko ga jebe nek crkne, ja skocim, sto da crkne covek sunce te jebalo? Nema nista od jebacine!

jebem pickice i lupam ih po dupetima i sve i boli me kurtac za njihove deckoe i muzeve,oni neka im placaju

ne, samo se žali kako joj se gadi
i kad se jebu kako ne oseća ništa

Mamu im u picku jebem kurvanjsku svima

Perinho zasto trolujem brate?Da imam frustracije presvega kad sam procitao post Marsela gde riba nece pusi svom decku to li nije uvreda?To je jedna velika uvreda preko koje nema sanse da predjem i ima ponizim devojku kao nikad da mi takvo nesto uradi.