Prijava

E a znas sta mozes joj
Da je jebu cigani i da zatrudni hahaha

Jebo srpskog venčanja ako mlada nema stomak do zuba

Ali Mister kad kupujes cigansku spermu kupuj na veliko da imas za vise pokusaja znas, kontam da nije skupo mnogo tipa 100 din jedan tovar ili nesto

Svaka treća gratis

licno im izdrkaj, kvalitetnije ce biti

Ako je nerotkinja biće to gora investicija od Arminove kladionice i Maestrovih bitkoina

хаххах форица одлична

Nemanja Jovanović Dragan

Najjace mi je kad se neko nadrka na devojku jer je saznao da se jebala sa nekim likom pre njega, ali tipa ono znao je za dve njene duge veze i saznao je sad za treceg kojeg nije prijavila pa se nesto kao nadrka. Pa haha retarde isti kurac da li se jebala sa 3, 4 ili 5 likova, ili si joj prvi ili nisi, svejedno je da li si drugi ili deseti.

Маестро ♦
Najjace mi je kad se neko nadrka na devojku jer je saznao da se jebala sa nekim likom pre njega, ali tipa ono znao je za dve njene duge veze i saznao je sad za treceg kojeg nije prijavila pa se nesto kao nadrka. Pa haha retarde isti kurac da li se jebala sa 3, 4 ili 5 likova, ili si joj prvi ili nisi, svejedno je da li si drugi ili deseti.

Stvar je u poverenju. Mada generalno je balavo uopšte zalaziti u 'sa koliko si se jebao/la pre mene'.

ako ti nekog lika riba precuti znaci da:

1) jos se lozi na njega
2) ima ogromnu kitu lik pa nece da te povredi
3) planira da se vidja sa njim ili makar cuje tebi iza ledja
a mogu biti i sva tri ova zajedno

2) ima ogromnu kitu lik pa nece da te povredi

ovo nema logike, ako neće da te povredi dovoljno je da ti ne kaže da ima ogromnu kitu lik

Uhh pez, baš jako objašnjavanje. 1/1 istina. I da, uglavnom jedna stvar povlači drugu ovde tako da su uglavnom sva tri razloga odjednom

Pa lik će da ga jebe tom velikom kitom kosmo.

Sve zavisi koliko imam koristi od devojke, ako mi daje 1000 evra mesecno bespovratno mogo bi da joj dopustim da me vara ali da mi takodje daje i slobodu u suprotnom nikako i mozda u slucaju ako je u pitanju neka koja me nece napustiti kolko god da je povredim i uvredim,osamarim,varam mogo bi joj oprostim prevaru.Mada Maestro upravu si to sto kazes briga me da li se jebala neobavezno i sa 20-toricom ali ako je imala duge veze e onda vec sam na oprezu i razmisljacu o tome kako se ponasala prema tim momcima i ako saznam da je jednog od njih mucila dosta i dovodila do nervnog sloma videce kurva svoga boga.A inace ja sam takav da nema sanse se ponizavam i da je velicam kao da je vredna bog zna sta na prvom mestu.A petar pan ti sto si toliki paranoik jel znas da postoji dildo, pa ta stvar najbolje sprecava svaku prevaru.

Meni je bitno da znam da ja nju varam vise nego ona mene

jeste jeste dildo sprecava svaku prevaru....

ne znam, valjda ce makar do 3250. godine nove ere muskarci da shvate da ih zene varaju u najrazlicitijim situacijama mnogo vise nego sto bi oni sami varali ribe.

jebe joj se da gura gumeni dildo u picku kad svaka iole prosecna popisulja moze da navata manekena sa plocicama i ogromnom kiturinom da je izjebe