Prijava

maa.....paticu jos neko vreme pa cu je zaboraviti valjda

Ocito je da moze.
I da, ne mozes da posedujes ljude, tako da je glagol "imati" neadekvatan.

ma znam ali ja sam nju hteo, ne razumem sta ima onda da se smeje na njegove glupe fore, a on ih namerno govori pred njom

Videvši kakvo pamćenje Pezos ima kad su u pitanju likovi koje ni ne poznaje, žalim njegovu ribu ako i pomisli da ga prevari... i to s najboljim ortakom. Kapiram da bi joj Pezos spremio takav linč da bi mu i u Saudijskoj Arabiji pozavideli.

https://www.youtube.com/watch?v=IdkamxHOsxU

Ja znam da ne spavas jer znam da razmisljas
kako se provodim s kime spavam
ma nista ne brini samo opusti se
jer ja te naprosto obozavam

Ref.
Od simpatije do simpatije
shvati leto je, nisam bez mane
malo sangrije, telepatije
k'o da ne gleda nesto sa strane

Od simpatije do simpatije
leto prolazi k'o dim havane
malo sangrije, hajde sta ti je
pogledaj i ti nesto sa strane

Znam da ocajavas, da se preznojavas
da li te ne varam ili varam
ma hajde molim te, jos ludo volim te
al' ovog meseca ja odmaram

Ref.

K'o da ignorise da se kontrolise
svuda su crveni ukusi jagode
kokteli slatki opasni

Ref.

K'o da ignorise da se kontrolise
svuda su crveni ukusi jagode
kokteli slatki opasni
Hvala Barbika_18
02.03.2007 - 19:41

Imao sam ribu na faksu, ništa preozbiljno, koja raskinula sa mnom pa bila sa mojim ortakom. Još se kao nešto krili u početku. Naravno raspičkamo se ja i on, a posle prekinuo kontakt sa celom ekipom. Oni bili par godina zajedno. Od tad prošlo još neka godina.
E sad nedavno sam opet uspostavio kontakt sa njom, i sto je najgrđe počeo sam baš da je gotivom, al jbg uvek ima to...

kazu da ga dobro pusi

Mister sad je jebi krvnicki ozb

biješ je gotivom? što ti je to?

Натерај је да истетовира твоје име неђе датум везе итд итд, одма након тога је остави. Америчка фора нека. Или ово Бохоровљево, Мада може и оба јел.

A sad se skidaju tetovaze lagano

Mister smuvas je opet i onda gazis po faci dok je nemilosrdno taslacis, hatefuck

А и то што кажеш јбт. Мада можда не би имала пара, не знам које су цене итд. ХД
Пустимо Мистера да кује ујдурме против ове бичарке.

Ma 200 evra terovaza 200 evra skidanje

Mozes ne naterati da ako nema para da skine krene da se kurva da zaradi
Pusti to

Јакако.
Нека неко отвори тему за помоћ Мистеру, па да дајемо предлоге.

Snimaj dok je jebes u cmar

Ili joj prenesi kondilome, ti uzmes antibiotik i reseno a ona mora na spaljivanje jbg

Iscimaj je kao, lozis se na vezivanje, onda kad je vezes izvedes 5 cigana iz druge sobe sto si ustekao i pustis ih na nju da je jebu smrdljivi satima

Kupi malo sperme od cigana pored kontejnera stavi u zamrzivac pa u stocic pored kreveta i kad je budes jebao gurni joj u picku i kao svrsio si posle moze da abortira ili ako misli da te sjebe da rodi pa da placis alimentaciju tvrdis da nije tvoje i imas dnk test da to i dokazes