Prijava

izgubio sam 60-59 u h2h asaeaesaedvfh

aguero gade smrade

Da nema eufrata ova tema nebi bila aktivna bar jedno mesec dana sig

moram da iskomentarišem govno koje mi donosi nula bodova za skoro 12 milki

dugo se nisam jadao, 72 boda nedovoljna za h2h pobedu

Ko je dimitrije aleksić što gamad vodi?

Kao da si me prizvao, nisam ulazio tri meseca na vukajliju
Ošurio sam ovaj h2h, mada dosta neaktivnih ima

Šta si bre ošurio eno igramo neko polufinale sad valjda ali sam na konopcima nema leba da se izvučem

Ja nisam ni pratio ovu ligu, igrao drugu neku s društvom, kad vidim ovde sam u polufinalu hah jebi bre osvajaj udri majku ti jebem pa udri majku ti jebem

Hahahah vidim da si u nokdaunu, al dobro si i do trećeg mesta stigao sa 1800 poena, treba umeti to

Е мој Ацика, имаш среће што сам ја велика глуперда, прошло коло гледам и као аха још није почело на испадање, следеће коло ћу вајлд кард и чипове да сурдукнем. Курац, поче коло отвори се прозор за елиминациону фазу, па мајку му јебем, све наде сам у тај х2х дао и овако се испалим. Још једна сезона коју су појели скакавци.

Haha a jbg nisam uopšte pratio ligu do ovog kola, smor što si tako izvisio... Meni je ovo debitantska bila, sledeću jebem redno.

Zapravo ja nisam ni znao da postoji ovaj plejof u h2h jer ga u ovoj drugoj ligi koju igram nema, i dopada mi se ovo jako, da sam znao da ga ima čuvao bih čipove za kraj za ovu ligu, ovako sam magare ispao

Ja konačno izgurao sezonu a da ne batalim oko 25-og kola, tako da sam zadovoljan kako god da završi

Ali bilo bi fino sa titulom ofc

А има опција са и без плеј офа, ја први пут поставио са и тако остала традиција.

nisam pratio par kola, mogao sam ladno da upadnem u top 4 h2h :(

h2h me je sralo jako ove sezone, drugo mesto u debitantskoj

Mita97
Hahahah vidim da si u nokdaunu, al dobro si i do trećeg mesta stigao sa 1800 poena, treba umeti to

Ćao mito kakosi

Nije nemoguće, dehea da ti donese 9 ili više bodova večeras jbg a sančez meni da ne zaigra ni u ovoj, ali sam te solidno popiškio s obzirom na to da si imao sve igrače koji igraju duplo kolo i tripl kejna a ja kurac da isteram oči xd

ovo sam prestao da igram posle 4 kola kao sto sam i pretpostavio

Samo da u poslednjem kolu Eriksen, Kejn i Arnautović postignu minimum po 4 gola i da imaju po koju asistenciju i prestižem gazimudoa lagano i uzimam titulu.

Auu coa izvuče te Sane, a i Bernardo...
Svaka čast, titulu ti želim
p.s. jebo me kejn u usta...

Cast mi je sto sam doterao do finala u h2h, a i u obicnoj ligi u top 10. Da sam na pocetku igrao pametnije vrv bih napadao top 3 ali sam imao katastrofalan avgust i septembar. Sve u svemu uspesna sezona. Mislim da Salahu nedostaje 4 boda da ima najbolji skor u fantaziju ikad.
Coa sa srecom u finalu, mada cu te oprati vrv :)