Prijava

https://www.youtube.com/watch?v=MFuFvO67OUY

Pesma mog tima, uz ovo će da se poigra na kraju prvenstva

kolklo bre treba da majmun moderator verifikuje ovo govno

Kolko će Truć da te šikanira kad bude video

Koliko sam nezadovoljan svojim timom au

Pre nego sto sam poceo da pravim sam odredio cetvoricu koje moram imati ostao mi jedan na kraju

Ja ne znam nisam ni počeo da pravim još

Kako ono bi, ako je gasol sad na 160, i nabije 18+ indeksa u prvoj utakmici raste 10% cena i nastavlja da raste dok ne bude 10 x prosečan indeks? Jebemumater ako zapne sivonja odma' boga nema da se uzme posle kad izbije preko 220

Micić za na klupu ako je što neko reče 35 je sasvim solidan izbor jbg od tih sirotinjskih igrača, guler/jović/rubio kapiram da nisu preskupi, šreder i dragić pretpostavljam da vrede 140+, teško da se oformi neki tim koji će imati 3-4 zveri i solidan ostatak.

Imam isti problem armin, danas sam otvorio profil i ceo dan im treba da verifikuju govnari

Coa mozes tri kapitalca(bez gasola jer deru opet cu bez njega poceti a ako odere od pocetka jebo sam mu mater) i ostalo odron jebeni cak imam i verziju sa vasom micicem i fus antetokumpom ne pitaj nista

Pa i prošla dva puta (mislim da smo OI i još jedno EP ili svetsko igrali kod njih, nisam sig) su jebali majku s gasolovom cenom i on uvek pojebe i ode u nebesa, sad ne znam, videću večeras, al' morao bi se uglavljivati nekako (mada na olimpijadi nije igrao mark, pa je za ovoga bila livada, ne znam kako im je sad)

Sad se uzdam u to da ga svi nabiju u tim a oni podele lepo indeks bratski i prc xd

Inace mark kosta 153 ubaci njega hahaha

Ja nema šanse tri kapitalca da stavim, ostatak tima bi onda baš krš bio. Bar ja ne umem da napravim tako. Odlučiću se za neke sa umerenom cenom za početak, znači bez zvezda

A jel bese ovi racunaju one rastove cene i to ako budem morao sam to da racunam pisam se odmah u ovo

Pa to i kazem, stavio tri kapitalca i pusangija teska. Pa stavio dva i na jedvite jade opet skrpio MNOGO JE 160 MAJKU VAM JEBEM tj sve preko 140 je mnogo idem sad opet da jebendisem kad uspavam decu ima celu noc da akam ovo vidim ja

Ту је и актуелни шампион, решен да поправи утисак после олимпијске бламаже прошле године.

smara me sad da pravim ovo govno, a vidim prva utakmica sutra u 15 do 1, tako da cu vjerovatno preskočit ovo natjecanje i raditi individualno za evroligin fantazi

Pa računaju ali nije to komplikovano nešto, čini mi se da je sad gasolu potrebno 16 da zadrži cenu, a 17.6 da raste maksimalno, tj. deset posto, al' zaboravio sam da l' je sigurno tako, pogledaću posle