Prijava

pozdrava za stevana najboljeg coveka sa kojim sam bio na raftingu na tari

Nisam ni rekao da je komplikovano nego.da se pisam u njega ako moram sam haha

Uh, imam dva pika surova a neskupa solidno

Roland Torok vam je samo 30 inače

Sinan Guler je verovatno jedan od njih, iako mu ne znam cenu ali nije valjda više od 90.

Zivote pa je l realno da je ovako sporo :/

отпоздрав свима, кад ћемо на неки кањонинг

Samo ga gledam kako insistira sa Gulerom, sto posto zna da je povređen ili da mu je Izijemov brat skinuo devojku pa je indisponiran NEĆEŠ NAS PREVARITI ALEKSANDRE

Mada jeste jeftin majku mu jebem

Insistira sa Gulerom jer je Dixon otpao sa spiska, jeste aleksandar nekad pokvaren ali nekad i nije pokvaren, moraš više verovati ljudima, lečki

Haahah

A to sam ja samo pogađao ko je psetov pik, ne znam ništa, mada guler i nije loš izbor sad kad je bobi dikson otpao al' ne znam ništa o povredama igrača i ko se kad oženio i ko će na pecanje radije nego na ep svo to mora večeras da se ispita

Edit: Raduju me te reči, duka, iako hrabriš jednu rđu od čoveka poput mene, pokazuješ da si čovek topla srca

Стец држи фантази клинику по рафтинзима. хД

Ја још нисам почео да састављам, али контам да ћу заглавити до једно 2-3 вечерас. Чак сам и Ексел позвао у помоћ. Срећно свима браћо, де усеремо ове фићфириће са емвипи форума. Нека је благословено такмичење и сви учесници његови.

Дјевојка без руку ме осрца насмијала.

Ja napravio za 10 min. tim, da nije ovako sporo napravio bih za 2.37 minuta. Ne zato sto znam koga cu i sta cu, nego sam nalupetao samo, i obavezno kupio Gasola.

Sad kad bude pola tima povredjeno i sl. e jebiga.

Hahahah mitketa ne mozes ni da zajebavas koliko je dobar xd

Nije guler bio moj pik al sad cu da istumbam ja to cas da ga ubacim haha

I 5 minuta pošto kažem da me neće prevariti gledam koga da izbacim i koja mi je sad optimalna kombinacija sa njim pa jebem ti fantazi sva sreća što su stavili tek veče pred prvenstvo budio bih se noćima sa pitanjima koga pre De Koloa ili Šredera, Furkana Aldemira ili Danijela Tajsa

Jebeno ne moze da se stavi Gasol u ekipu majku im jebem

Furkana naravno, dabl dabl mašinu xd

Је л оно 2 измјене по колу?

Pa probaj opet jeb'o ga ti da registruješ nalog, možda je prezupčilo nešto, ili proveri spem folder na mejlu, nemoguće da nije stiglo još