Prijava

Баци им бомбу у то змијско легло, знам да имаш.

Педери > свингери

Torazulu, raspitao se ovaj haha grmi ekipa kakva dolazi. Bruka pičke, da l plaća neko il se navadile na kurac ne znam jbg
I do jaja pičke likovi dovode. Ambijent ne znam kakav je jbg

Служе ли сок и грицкалице?

Ne znam detalje jebi ga.
Kamagra u tabletama popije se i šuri

Imam ja sildenafil u tečnom stanju, 10 kapi i 2 dana drži kitu. Ja jednom uzeo 30, patnja jebote, niti spada, niti možeš svršiti a čuka kuca kao hilti.

Ovo ne jebe srce, odlična stvar

e gledao sam na jednom veselju dva pedera igraju kolo, i kad je se zavrsila numera ovaj mu krne jezik i uhvati ga rukom za jaja istovremeno

izijem flips
znate li box i pseto da igrate kolo
Hm

Kad peder igra kolo pevace se pesme moje.

A reko ti coa da iskuliras brt xd

Jednom smo boh i ja imali bas onako otvorenu konverzaciju putem ceta sa ljubaznim pederom mikom(kao mik) pisao sam od smija bas

ja sam preko drugara upoznao jednog lika, poceli smo da se druzimo, bili smo zajedno na koncertu ace lukasa.on se to vece dosta napio i priznao mi da je gej.pokusao je da me poljubi ja sam se izmakao ali sam ga pustio da me zagrli i da me mazi po ruci

Brt, to je gore nego da te je jebo.

Ja znam jednog pedera, baš ono peder što se hefta u guzicu, ne ovi pederi što ne znaju šta su. I ono totalno sam opušten pred njim. Al kad se pozdravljamo pa ja sad njega zagrlim ono baš mu je neugodno, ne znam što, ono ljudi smo, zagrlimo se, ne grlim te što te volim ko pedera već ko čoeka krutejebo jes sve otišlo u kurac.

A i dobro dođu kad ne znaš šta da upariš od odjeće, baš znaju te furke.

Mada, jednom nisam znao gdje ima kupiti finih espadrila i ja kaem ženi svojoj reko de mu napiši poruku, pitaj ga gdje ima espadrila kupiti lijepih, on je gej, oni to i nose i znaju gdje šta ima muško pedersko. Piše on poslije 15 minuta, kaže morao je da gugla šta su espadrile, reko jebo takvog pedera.

Našao sam kasnije espadrile u njujorkeru i waikikiju, bilo finih, jeftino, 2 para tri iljade me izašlo, ako nekog interesuje gdje ima espadrila finih

Ne volim ja te espadrile nikako. Prvo što su platnene (te iz njujorkera jesu sig) i kad se oznoji nožurda jebao si mu majku koliko ćeš da smrdljaš (otprilike kao noge one sa šalabajzerove slike xd) drugo neudobne su mi baš, prošle godine uzeo jedne kao džabe daj ono me nažuljao skaj neki iznad peta oči ispadaju od muke. Baš su mi odbojne od tad.

S druge strane, kožne mokasine su mi vrhčina iz koje ne izlazim leti, mokasine i sandale, dobijem poriv za pičkaranjem kad vidim nekoga u patikama na 40 stepeni.

I da, i od mene savet, za ubijanje znojčine samo bebi puder onaj kosili plavi, ja ga tutnem u mokasinu i k'o bog, em se ne znoji noga, em ako se baš i oznoji apsorbuje puder sve

Ovo je baš odličan post za ovu temu ostr :D

espadrile, bebi puder okk...

Espadrile jebene:D

A kako nosis sandale aleksandre crni daj da vidim koje nosis