Prijava

I to nisu majmuni odmah dali nulu nego kasnije

Ne znam da li su mi i onaj drugi tim što je bio u prvih tridesetak ukanalili, nisam ulazio danima, videću večeras... A sranje je, da sam iskoristio pa da me boli kurac, ako su, al' ovako je baš govno... Mislim iskoristio bih tu mogućnost 86.3% da je EL xd, ali za ovo mi se jebalo baš

I znate li jesu li otključali timove za EL kad ste već tu?

Nisu, ne znaju koje cene da stave hahaha

Hahah jadnici jebeni, pa ako i tamo bude nekog sranja, ubiće me kladionica, fantazi me koliko-toliko preokupira i nabija adrenalin pa se nešto manje kockam xd

Izgleda da ce fmp da pobedi mornara u gostima, iako gospodin rados seslija ima najgori mec otkako je pocela sezona.

Znate šta je posebno interesantno? Imam ovaj drugi tim koji je dobar stvarno, i u njemu mislim da sam napravio četiri izmene i tu ništa nisu dirali, a ovaj u ligi mi usrali a tu sigurno nisam menjao više od 3, hahah slepci jebeni

Pa prijavio nas anarhist da smo pisali da imamo brdo izmena da bi bio prvi

Nema veze, zanimljivije je ovako

Realno jeste, bili smo se odvojili bas. Mada sad necu ni da menjam vise nista nek se jebu u dupe

lolo kacam govno izbosne

Necemo vise da ti podrzavamo igokeu kad si tako bezobrazan

Nego jel ovo prva tekma koja je otisla u produzetak ove sezone?

Kaki kurac NBA, da se igra 48 min bilo bi po 130 poena lolo

Drago mi je sto cijedevita ovo nije dobila, jerbo nije ni zasluzila. Musa celu tekmu igro ko gowno i onda dodje pogodi trojku za plus 2 devet sekundi pre kraja, bas mi zao bilo jer showtime cibosi predvodjeni zoricem i tomasom nisu zasluzili da izgube. Srecom pa su pomenuta dvojica odigrali dobar napad za tih 9 sekundi sto se zavrsilo zoricevim realizovanim slobodnim bacanjima. U produzetku onda lagano...

U onom drugom timu nisam imao dovoljno novaca da uzmem božića i umesto njega ubacim enisa jbg, sad bih već imao baš solidne šanse za prvo mesto u ovom kolu jer mi je prelud taj tim (žorić, bursać, vranješ, odžo, svi izuli danas, ovako se nadam da enis mnogo poludi i da igokea baš baš sabije mzt u ovako nekoj utakmici na 200 poena i možda i bude nešto, ali svakako očekujem da uletim u top10 u generalnom

Luki Žoriću lažirali godište, lik je '59

па и изгледа к'о да је старији од мог ћалета

https://image.prntscr.com/image/tuG5Dc-qTruUcIT5Mve8lw.png

ово ми је други тим, 100+6, сад јбг заломило се да има три играча игокее, мало је много, ал' можда буде добро, мада тешко баш сва тројица да изују к'о у прошлом колу

Goga Bitadze najjači igrač sig