Prijava

Radmilo igra víše fantazija nego Rađ braće što ima

Vosington radi sta oce protiv mzta

негде сам на 175 с овим тимом у лиги.

онај други што је солидно добар ми усра вук радивојевић јебени јебем ли му семе, баш сам се понадао, али имаћу тамо неких 210-215.

Vošington indijanac klasičan

Мого је неки већи шорц добуче.

Ja oko 160 izdao me seslija izdao me brat. Zadovoljan sam vadjenjem vuka radivojevica feldin gomno

Rajt u igokei do 1.1. sigurno....navodno u papirima ga igokea placa 7 000 evra a ostatak njegova agencija

Ko ima Vilijams-Gosa, Milera, Šalića I Rajta ja imam

Dobrodošli u entitet košarke xd

Dodiklend, sace i struja poskupiti, al bar imamo ozbiljnu kosarku nadomak BL lolo

Delim prvo mesto u kolu sa nekim likom, videćemo dal će da pošalju loptu

Poslaće meni samo ipak pošto sam imao jeftiniji tim od ovog drugog koji ima isti rezultat

Preteče me Mlatoni, taman sam hteo da okačim link vesti i da pitam jesi li ti taj. Sad znamo kako se zoveš i prezivaš :)

свака част, млатони, браво :)
беше уз лопту и нека карта за текму по избору иде или сам се ја прејебао?

ја се приближавам топ10-у с оним другим тимом, сад сам на 3 бода од десетог места, засрао сам ствар што сам узео божића за ово коло јер сам јурио раст у том тиму уместо вилијамс-госа, сад бих био негде осми лагано али још има наде као да се умуљам у врх иако ништа као курац не знам

Čestitke, Mlato. Baš mi se sviđa kako izgleda lopta na teveu, iako nešto i ne gotivim prošarane košarkaške lopte. Volo bi da dobijem i ja jednu čak i po cenu da me kasnije Ćilmo nađe na flezbuku.

Nego šta je s onim drugim kolom, je l neće da srede to? Ja sam mislio da će da vrate svima poene, sem možda Psetu, pošto je on dete s Kosova, a Ćoki predsednik lige, pa je nekako prirodno da mu misteriozno nestanu poeni he he

Takoje bre mlatoni VUKAJLIJA TIM MADAFAKING RULZ xd