Prijava

League id: 20
League password: 20170926204017c6oXgUu

изашла су сва правила за ел фантази

Ne sviđa mi se ovo kako će cene da se menjaju, kako sad da se planira nešto unapred ako se ne zna formula. I ovo što su uveli izmene mi je sranje.

Jebala te sifra u dupe da te jebala(ko god je smisljao)

Nemoguca misija sastavljanje tima kakve su bre ovo cene sta je ovo

Kakve izmene, gde se namesta ko je izmena? Ja sam samo kupio neke igrace, valjda 10 nisam brojao jbg

Ma to za izmene komentarišemo EL fantazi, za ABA nema

Не могу се ја јебавати са овим. Чекам Ел.

а ко ће сад отварати нову ел тему, сраћемо овде док не почне аба лига, после нећемо

ја не могу да докучим колико ће нпр. деколоу требати на почетку сад да би растао 15%... ако се рачуна 5 утакмица, то ваљда значи да ће му требати на почетку мањи индекс за максималан раст него на ранијем фантазију кад се рачунао индекс x4 ако нисам нешто презупчио. ако се преведе у кредите, ако му је на прошлом кад је коштао 100 кредита требало 28+ да би ишао 15% горе, на основу овога са x5 сад би му требало 23 ако се ја нешто нисам погубио, а потпуно сам се изгубио у тумачењу обрачунавања цене за почетак

едит: заправо сад не знам ни шта сам 'тео да напишем, везе немам с тумачењем формуле која и не постоји још

Ja bih voleo da se ne zna to oko rasta i pada cene pa da svi imamo iste sanse da pobedimo haha dosad sam igrao na slepo ko da racuna to bezi bre

ако се рачуна 5 утакмица, то ваљда значи да ће му требати на почетку мањи индекс за максималан раст него на ранијем фантазију кад се рачунао индекс x4 ако нисам нешто презупчио. ако се преведе у кредите, ако му је на прошлом кад је коштао 100 кредита требало 28+ да би ишао 15% горе, на основу овога са x5 сад би му требало 23

https://media.tenor.com/images/fb3f2d1e814190100a4ae401b1660d5b/tenor.gif

Jel ovo zakljucano a? Ubacio sam aranitovica haha toliko o skautingu i vremenu koje sam ulozio u ovo

ја узео овог лудог плеја партизана јбг, вилијамс-госа, 65 коштао, зато ми је остатак тима сакат потпуно али погодићу већ ту и тамо с неким играчима, ал' сам убацивао и врањеша и тако неке будалетине да попуним рупе само, аранитовић ми је био недостижан, хаха.

I ja ubacio gosa al kad sam video posle da nemam ni za bozu djumica morao sam da ga izbacim

Stvarno zaključano? Kad je prvi meč?

I sto mi ne odg jel zakljucano ili samo ne moze s telefona da se aka

Pa u 6 počela prva utakmica, zaključano je

Aha, ok. Jebes ga, nista od lopte :( xd

Aba live stats riknuo mater mu jebem

Edit da ne spemujem bas: imao sam nikolsa i legendu jr u onom prvom timu sa vilijams-gosom pa sam morao da ih izvadim sve

Ali ko je ostavio dzenana musu jasam