Prijava

Musa 25, Stipanovic 12, Ojo 10 dobroe .sad imam gosa

Kolko seslija?

Ko ima fundića ja imam

Ko ima mušidija, nekog amerikanca iz zadra (i umalo aranitovića) koji nisu ni igrali ja imam

Barović juče bacanja 5/13, Fundić danas 4/10...

нисам ни видео та бацања баровића, само сам му индекс погледао, био на неких 15 чини ми се, још сам био и задовољан његовим учинком...

Oće se rokati evroligin fantazi, ajde pravite ligu lenje bube go go go

Ko ima bjelicu i rocestija ja imam

Ko ima feldina ja imam :(

Dajte stvarno taj el smara ovo jbt cekam vuka radivojevica sutra haha idi bre u kurac

направио два тима, као да повећам шансе за лопту, гледам који да убацим овде, убацим први који је имао 115 од 8 играча јер нисам имао појма да двојица не играју, овај други набио 160

да сам и у њега убацио мусу како сам 'тео а не вању маринковића капирам да бих био бар у топ10 за ово коло

не знам ко је оно питао негде што лесора нема у ЕЛ фантазију, убацили су га, сад видим, 0.81м кошта

Otvorite EL fantazi temu fak dis šit

Odžo-čović > deandre-cp3

Bice dobra tekma igokea-buducnost, domacin ima da se pokida protiv kvalitetnijeg tima gostiju jerbo mile dodik iz in da haus

Sad ulazim na statistiku da vidim rezultate i mogu da kažem da mi je morgan najbolja investicija ikad iako sam omašio sa ostalim izmenama u oba tima lik je prelud jebemti 40 nabio, mislim da bolju izmenu u fantaziju nisam napravio.

Bez ove poslednje

Igokei treba centar bar u rangu Obrada da bi dosla do plejofa, jednostavno je Rikic prevelik idiot da bi igrao kosarku

Đe vam je draško albijanić

Rajt lagano zavrsava tu poziciju