Prijava

Imam valjda 100 poena hahaha jebem ti bre i sto se vide timovi necu vise ni fantazije da igram osim na mvp

Agravanis nula opaaaa idemo

Opušteno, dobiće 10%.

Dal su debili stavili da mogu da se vide timovi i u normalnim ligama

Stevane, nije ti lepo što si napravio skroz nov tim i ubacio ga umesto prvobitnog posle prvog kola

псето каква је прашина иза мене аахахахх

е још увек може да се направи х2х лига, само кажем, сад кад се већ виде сви тимови.

Sad necu da igram vise. Prasina hahaha druze izdominiram te u aba oni mi skinu poene, razjebem te u el oni izbace da mi se vidi tim, na ep nisi mogao da se izvuces gospoda sa mvp napravili i to je to. Sjebacu te i ovde i u aba sto je po tebe najgore i to bez izmena posto brateee smara kad se vidi

Tj napravicu jos sad izmene jer imam neke za kredite al posle me ne zanima vise serem se u fantazi

Ја сам пјан ко гусца. Рођак добио синчину. Напред Звездо, само напред Звездо, нико Звездо нема то што имаш ти!!!

4 и осамсто.

Де нек неко устави овај кревет, никако да га поватам. Час горе час доље...

Imao sam neograničen broj izmena, što je i logično. Ionako ne mogu da stignem zaostatak od 150 poena sa ovakvim fantazijem gde možeš da imaš sve odlične igrače.

Smešno je što ovi baš ne znaju šta rade. Izvalio sam tek u nedelju uveče mejl od fantazija gde me zovu da iskoristim opciju auto fila. Ja odem na link, otvori mi se tim, kliknem auto fil, i oni mi ubace Diopa na prazno mesto. A vidim da može da se menja još. Onda uzmem i ubacim skoro sve su pokidali. A cene im nisu još promenjene. I onda sam u ponedeljak ujutru imao tim preko budžeta, stajalo mi za budžet -0.95 ili tako nešto. Da sam bio stoka i ostavio tako, mislim da ne bi znali šta da rade sa mojim timom lol

Je l provalio neko formulu?

Moze da se menja, iako pise da je lokaut za 0:00min.

Pre par godina sam igrao neki NBA fantazi koji su pravili Italijani, igralo je mozda 5-6 k ljudi, i bio je za klasu bolji od ovog sranja

Pazi kad na mestu forward imam igraca sa c/pf oznakom i ne mogu umesto njega da ubacim igraca koji ima samo c koji kurac jbt. Moram da prodam izmenu sa samo c pa da kupim c/pf da je ubacim u tim pa da prodam dovedem koga hocu. Dve izmene umesto jedne fantazi govno

Pa ne možeš centra na forward poziciju, ako sam dobro skontao šta hoćeš da uradiš

Moze. Ubacio sam ga al sam potrosio dve izmene. Samo ne moze ako ti je na toj poziciji vec neki koji nije samo c

Глупо је што на утилити не можеш кога хоћеш, него ако ти је био пг, само неки други пг долази у обзир да га убациш.

Баш сам се разочарао како је реализован овогодишњи фантази.