Prijava

E ovako, posto je jedna od najcescih tema ovde biznis iliti kako doci do para ja vam nudim jedinstvenu priliku za sigurnu zaradu. Ponovicu sigurnu. Garant sam ja. Kada kazem zaradu jasno je da neki kapital mora da se ulozi to valjda ne moram da objasnjavam... Sigurno bi svako od vas pokrenuo neki posao ali je ogranicen sredstvima zato je moja ideja da udruzumo kapital u jednom projektu koji cu voditi ja. Da se ne lazemo nisam crveni krst i da imam dovoljno kesa da sam isteram to boleo bi me kurac, ovako sam prinudjen na neku vrstu pozajmice. Od banaka pare ne uzimam jer im jebem mater u picku lopovsku a imovinu ne prodajem jer kad krene da se krcmi ode sve u kurac. Od prijatelja necu da pozajmljujem novac nego cu im ponuditi isto ovo sto i vama samo naravno malo liberalnije(po mene). Projekat bi trebalo da krene do nove godine, minimalno ucesce neka bude 500e npr a maksimalno 100.000e. Cim skupim dovoljnu sumu zatvaramo krug tako da ako neko uleti sav preostali novac koji meni fali to je to nema vise.

Banka za orocenu stednju daje tipa 1% na godinu a ja za godinu dana dajem 10-20% zavisno od visine "pozajmice". Na duzi period sam spreman i na veci procenat, najvise bi mi odgovaralo kad bi se rasporedili datumi isplate na od 12 do 24 meseca da ne bude sve odjednom ali to je moj problem xd. Ne znam kako da nazovem ovo, pozajmica ili ulaganje, svejedno, uglavnom bila bi jasno uredjena ugovorom i uredno zavedena kod notara sa garantom u vidu neke moje nekretnine koja bi bila zalog za vracanje sa sve zaradom. Tu cemo precizirati da u slucaju da ne ispunim svoje obaveze stan ili neki od placeva idu na prodaju da se podmire svi potrazioci. Troskove notara cu takodje platiti ja.

To koji je posao tj projekat u pitanju smatram da nije potrebno da delim sa bilo kime jer ne vidim zasto bi to nekome osim mene bilo bitno. Svi koji misle da se sprdam nek se jebu u guzicu, svi koji misle da uslovi nisu ok nek nadju bolje i nek me zovu da i ja ulozim, svi koji bi da ucestvuju nek se jave ovde, pvt, mob...

Vrv sam nesto izostavio pa pitajte ako vas nesto zanima

нашо си де ћеш да тражиш паре џД

Ne trazim marko, mogu i vrv cu ih naci na drugom mestu vise sam u fazonu da nekome pruzim sansu da uzme neku kintu. Tipa deki me pitao juce/prekjuce gde da ulozi, valjda nije jedini koji ima para a nema ideju

Zelenašiš li to da dodjem da te ubijem odma
Nisam čitao ovo al te poznajem hahaha

прави неке зграде

Ma to je ok
Neuzimaj od Dekija pare ko zna šta je to

Поштено звучи остр.

Pa sta si mislio, da sam ja neposten?

Боже сачувај. Ниси ти тамо меки Стевчо да ти људи шаљу паре а ти ладиш јаја.

Хахахаха, меки Стевчо. ХД

Jel ima i tvrdi stevco? Xd

Ps imam ja jednu ponudu za tebe:
Uplatiš 500 dinara na kvotu 10, ja ti pošaljem predloge. Ako dođe delimo, ako ne ja ti uplatim 500 din :)

Moze svaki dan tako ako hoces haha