Prijava

Al bez drkanja sam se nalozio dok sam citao i da nekim cudom imam soma evra na gomili usao bih samo da budem deo ovoga xd

Evo drugar moj baš skuplja pare za stan, njega ću da pitam, znam da neće još godinu i po sigurno kupovati

A realna prica brate, sta, tipa odvajas mesecno po dve-tri glave kako kad imas da kupis stancic ili plac da pravis kucu i imas tipa 20k i planiras da za godinu, dve uzmes neki stancic od 40k npr. I sad kao losa je spika da tih 20 das nekome da ti za godinu vrati 24? Tih 4 ti je bukvalno godinu dana stednje ako ne i vise, kako kome.

labo jebote, ti i kad praviš zajebanciju, provlačiš ono svoje standardno potmulo nezadovoljstvo i zavist kroz nju

Pa si ga video na slici onoj?

Pa baš to, ps, svakako je u PUH režimu, ne troši mnogo, pare stoje na gomili, pa stoje

to se zove zelenasenje.znam jednog sto zivi od toga ali njega niko ne sme da zajebe jer je jak i lud.ali ko nije jak i lud onda moze da se bavi time ali da novac pozajmljuje iskljucivo zenama jer je njih lako prebiti i uplasiti

sto bi ja bio nezadovoljan vidis da imam para ko pleve

o čemu se radi?

napadaju me ovi dvojca da zracim negativnoscu a kosmajcu se ne svidja moja slika

Zajk ti si se plasio da udjes u kafic gde su nepoznati ljudi a ne da dajes pare na koriscenje ahaha

cim ste videli da imam pare odma provokacije na moj racun

oce da nas pseto izopaljuje! pa kud ces bre imas li dusu, nasao nas sve bednike jebene da potopis do dna

zhajk hoce da investira u pokretnu traku za jebanje mesara

Zamišljam pokretnu traku gde 100 mesara gologuzi dolaze okrenuti leđima Žajku a on ih kanura jednog po jednog

Zivojin Misic
Zajk ti si se plasio da udjes u kafic gde su nepoznati ljudi a ne da dajes pare na koriscenje ahaha

Jok, bre, nego sam se izgubio u nekom pederskom lokalu, i jedva izvukao živu glavu, tj. zadnjicu.

Kanura haha sta je to brt

Jebe jednog po jednog. Samo ih niže
Niže = Kanura

Hahaha mislio sam da je neki sinonim za jebanje, karanje, prcanje xd