Prijava

Znaci ulozim 500e imam 50e vise za godinu dana, solidna zarada

I tih 50 je vise nego sto trenutno imas

Mislim ja kapiram da je tebi nezamislivo da neko ima neki novac koji mu nije potreban za egzistenciju pa moze da ga zarobi ali veruj mi da se desava. Ili sta ako neko skuplja za stan/plac/auto/svadbu pa ima 5-20k a ne treba mu narednih godinu dana? Ja sam se sjebo, nisam stavio upozorenje JADNICI STOP

Aj daj ti meni sve pare sto imas, ja cu ih poduplati za godinu dana a tebi dati 10%? Mozeli tako?

ahahaha ti ne možeš smisaonu rečenicu sastaviti a ne nečije pare poduplati

Pa ako mi das zalog u vrednosti dva puta visoj nego sto sam ti dao novca-odmah.

Pseto ulaže u pivaru. Video kako Reme diže pare i prca alt cave pa i njemu došlololo
http://replygif.net/i/104.gif

Elem, Pseto je pošten, svu mu sriću želim

Realno, ponuda je skroz korektna i 10% čistog profita se u poslovnom svetu smatra vrhunskim poslovnim rezultatom (pod poslovnim svetom ne smatram one slepce koji ako nemaju 300% za 6 meseci neće da rade). Tako da, svu ti sreću Pseto želim i da mogu da udjem u posao, ušao bih na keca.

Hvala na podrskama ali jbg znam da je ponuda i vise nego korektna. Doduse nisam ni ja majka tereza, ovako mi vise odgovara jer profit ne mogu da ocekujem za manje od 9 meseci a banka trazi ratu svaki mesec. A i kod njih nema ispod 10 posto a i to treba da dobijes

Brate uzmi na kamatu na 1 posto 100 k i ćao

1.5 plafon
To mogu da ti rešim ozb
I više od 100 k

Mada ne trebaju ti sve odjednom, da

Pregovaramo armin i ja sa nekim japancima da prodamo nase zalihe kriptovaluta pa da ulegnemo u taj tvoj biznis.

zajebi, rekao je pseto do 100k evra samo

Gde su bata sale i paninaro kad ti trebaju xd

Evo drugar moj baš skuplja pare za stan, njega ću da pitam, znam da neće još godinu i po sigurno kupovati

Ali ću da mu kažem da se znamo preko mog ujaka

Mozemo li papet ja i jos neko kao jedna osoba da se vazimo za tih 500e mozemobi na papiru kreirati da smo neko preduzece sa nasim notarom to