Prijava

ovo je vrv moj poslednji post na forumu jer se neko u zadnje vreme navadio da mi lupa minuse.Imao sam preko 70 poena sad imam 54.Neki maliciozni i potuljeni bednik kome ja nista nisam uradio-ni sa kim se nisam svadjao, cak i retko pisem-ima nameru da me izbaci sa foruma, ne znam zbog cega.vrv tako uziva u svojoj malicioznosti, kao neki necu da ih imenujem koji dodju da kao drkaju nekog i izlupaju minuse i onda misle da su zbog toga kul, osecaju se mocno, to im je sva moc u njihovom bednom postojanju.jednostavno radi se o ustvama koje treba pregaziti bagerom ili valjkom.Moram tom ljigavom gmizavcu iskreno da kazem da zna da mi nije krivo sto necu moci da koristim forum, boli me kurac.kako moze da mi bude krivo sto nisam deo necega cega su oni deo.Tragedija je u tome i zbog toga pisem ovaj post-sto su ti gmizavci maltene u stanju da odredjuju ko ce da koristi forum a ko ne.Ja nisam banovan, nisam prekrsio nikakvo pravilo ali necu moci da koristim forum jer mi neka ustva lupa minuse i koja ima ko zna koliko duplih u tu svrhu.kajzene sajt ti je stvarno legendaran

brate to je laz i prevara moze svako da pise na forum eo vidji mene

Daj nama pregled ocjena Kaizene, vidiš da skripta ne radi.

Mogu da me banuju ali labova ne smiju skinuti sa foruma

evo sad imaš odabranu, teško da će neko da te skine s foruma

Pa gde mu odabra onu hahahah otićiće u minus lolo.

tebe ću da izvalim ako si dao minus i vraćam ti trajni

Labo drži se sve se da rešiti prika

Drži se Labavi, svi smo uz tebe

ko labavom daje minuse, očigledno ne zna da i labavi ume da zabavi

Казане дај извјештај, ко то вандалише зидове родне куће лабове?!

Раdјарm Kurac
ko labavom daje minuse, očigledno ne zna da i labavi ume da zabavi

hahahaha

hvala vam sto ste bili uz mene u ovim prelomnim trenutcima i tebi kosmo na odabranoj.ovo je velika pobeda pravde

odabraće se ovih dana još neka da zacementiramo tvoj boravak na forumu.
bilo je između nas dvoje teških reči, spremna sam da pređem preko svega.
eto, ne zameri nešto

Brt peti put vec,jednom kad predjes 50 poena ostajes na forumu zauvek nebitno je mozes I u -100 da odes

Vjera u humanost i naše ljude mi je vraćena, mislio sam da idem u Nemačku da radim, ali posle ovoga, ostajem u zemlji

Дал је могуће да си ти овде сад јадиковао како би ти неко надавао плусева

@veliki blek
ti imaš +190 i nešto. ako ti ja sad obrišem tih pet definicija jel znaš da ostaje da piše +190 i nešto al nećeš moći na forum

Dajte pluseva i Cica Draza-i za svaki slučaj