Prijava

Znači i dalje si tamo. Jedno vreme nisam mogao da pohvatam gde je Luks, a gde ti. Ono, klasični nomadi ste bili. lolo.

Boli te uvo, kontam da si se navikao već.

tu sam skoro 6 god. salty sirotinja sto rece ovaj kortez :)

još se nisi bacio na ANTERPRENURŠIP

tvoje vreme tek dolazi, uvek si mi u glavi bio Ilon Mask za sirotinju xD

au, cortez je tilmo... to objasnjava puno.

Pa to je jer jeste Ilon Mask za sirotinju.

Zar ti niej Maestro rekao da si salty sirotinja?

nisam ocu se ujedem za dupe sto nisam pre jedno 5-6 god kad sam prvi put saznao za bitkojn poceo sa tim. secam se kad jedan svajcarac ovde objasnjavao kako svaki dan zadnje 2-3 god iskopa po 2-3 bitkojna racunarom (edit: dnevno, oko 2011-12), a ja kao mrzi me da se jebem sa tim.
kaze skoro da prodajom napravio spajk na berzi i poceo dosta opusten sad dolazi na poso, kao da ga boli kurac dal ce da ga otpuste.

elem, naucio sam da odsad slusam pazljivo kad mi svajcarac prica o novcu pa makar bio virtuelni :)

Reme mozes da mi bacis neku analizu gulasa?

lolek

Al, jebiga, isto tako postoji šansa da jedan bitkoin poskupi na 500,000 dolara za dve godine, pa ćeš da kukaš što ga novembra 2017. nisi kupio po smešnoj ceni od 6500 dolara po komadu

onaj lik što je napravio mcafee antivirus, Džon Mekafe izjavio da ako bitkoinu cena ne skoči na tih 500000 da će da pojede svoj kurac na televiziji :D

Monero će da se primi, kupujte monero i zapamtite ovaj post pičke

A postoji sansa i da za 3 meaeca kukas sto bitkoin kosta dolar a ti 4 komada platio po 6500 dolara

Reme mozes da mi bacis neku analizu gulasa?

Brt, đe sam i šta pričao o gulašu, ne sećam se da sam ga ikad spominjao stvarno hahah

Naravno, ps, zato i nema poente lelekati, i ovaj celtov kolega kolko sutra može da ga popuši

Al najjača priča je za onog tuljanovog kolegu s faksa što je imao 1000 bitkoina dok je bila cena 0.2 dolara, pa preko noći skoči na 100 i on sutradan proda sve i računa da je dobro prošao, i za ravno nedelju dana skoči cena na 1000, pa je instalirao ekstenzije za fajerfoks da mu blokiraju svaki sadržaj na internetu koji se tiče kriptovaluta xD

Ja sam hteo ali najozbiljnije hteo 2013- da kupim par bitkoina kad su bili po 130$ i sad se ponekad kurcim pricom kako sam danas mogao imati 10.000k evra, a ustvari sam govnarcina teska koja bi unovcila to cim bi skocilo na 200$

Moze kurac izvuko je bar 20mil u kesu

ma možda je i kockar, to za noć može da ispari, ne znaš njegovu priču...

Al od jednog švajcarca i provincijalca ne očekujem ništa manje nego da je zamenio bitkojne za zlatne poluge

Reme na fejsu neka fpn grupa pa neko glasanje za neke paste, pasulje, pice i sta ti ja znam i bio ponudjen gulas i onda tvoj koment kilometarski gde analiziras gulas pocev od vrsti gulasa do mesta gde se pravi umirao sam od smeha kad sam citao