Prijava

па то је за ракијање преко скајпа. морају сви да пију исту ракију да би успело. не може неко коњак, а неко ракију док скајпују.

Mogu da potvrdim ovo celtovo za istovarivanje govana, te cisterne od 30k evra se u Beogradu na potezima Leštane-Vinča-Kaluđerica-Mirijevo i Krnjača-Kotež-Ovča-Borča pretvaraju u čarobne mašine za pravljenje para

Primećujem da su svi gastosi na ovoj temi u salty fazonu, biće da im nedostaje rakijanje al podsvesno ubijeđuju sebe da im je dobro kod stranca.

mani se gastosa.daj neki dozivljaj.
isprazan mi zivot,pa volim tudje spike

Dogoreva slavska sveca,
nek Vas prati svaka sreca
i nek tamjan zamirise,sve nevolje nek izbrise.
Nek Vas vodi vera prava i srecna Vam krsna slava.
Happy our glory,St.George,as well as those who celebrate the same.

Da nije ova curica koristila gugl translejt. Kaze li se hepi aur glori?

Mogu da potvrdim ovo celtovo za istovarivanje govana, te cisterne od 30k evra se u Beogradu na potezima Leštane-Vinča-Kaluđerica-Mirijevo i Krnjača-Kotež-Ovča-Borča pretvaraju u čarobne mašine za pravljenje para

kako?

meni zvuči savršeno ispravno i happy our glory i ovo posle zareza

Nista me u zivotu nije toliko smorilo kao ovi celtovi postovi smaracki.

Srno pretrula prica, bas Francuza boli kurac za srbijansku rakiju raspalu, imaju milion boljih domacih alkoholnih pica, konjak da ne kazem.

Rakija i Votka ne mogu da prismrde Viskiju

Nista me u zivotu nije toliko smorilo kao ovi celtovi postovi smaracki.

hvala puno za kompliment

celt, nedostatak kanalizacije u polovini grada, pa imaš gomilu septičkih jama i gusto zbijene kuće, pa se zemljište zasiti i u jamama ostaju i gowna i voda i onda jame preljevaju mnogo češće nego kad je jama na selu, a od pre par godina je grad uveo komunalnim službama neku jaku taksu za odlaganje govana na deponijama govana, pa je preko noći cena usluge poskupela dva, tri puta, izađe te 40-70 evra pražnjenje, jednu jamu da isprazniš dnevno, na nuli si

Primećujem da su svi gastosi na ovoj temi u salty fazonu

hahaha pa pazi ovako brate, pod broj jedan, ko god je otisao napolje da radi bio je sirotinja ovde

Druga stvar, sirotinja se deli na salty sirotinju (ili kiselu sto kaze oll) i na veselu.
Ova vesela ima neke sanse da uspe u zivotu zbog pozitivnog stava, a salty ce uvek biti em sirotinja em salty, tako da ce da se kisele i tamo i vamo

Ima logike decko, ima.

pa kosta toliko zato sto je istovarivanje govana jbg.

Hepi aur glori svima pa i meni!

hahaha pa pazi ovako brate, pod broj jedan, ko god je otisao napolje da radi bio je sirotinja ovde

Druga stvar, sirotinja se deli na salty sirotinju (ili kiselu sto kaze oll) i na veselu.
Ova vesela ima neke sanse da uspe u zivotu zbog pozitivnog stava, a salty ce uvek biti em sirotinja em salty, tako da ce da se kisele i tamo i vamo

ovo je 100% tacno

Rakija i Votka ne mogu da prismrde Viskiju

kvlt rakija i votka mogu. Samo je problem što ljudi ovde ljudi tripuju da je smirnof fazon kvalitet, a to neopevano đubre, koje se ceni za koktele, jer ne smrdi na medicinski alkohol kao atlantik ili baltik votka. Probao sam par puta predrkane ruske votke, i tada sam zapravo skontao da je votka ozbiljno piće, samo da je kod nas malo ko zapravo probao pravu votku.
Slično i sa rakijama. Ne možeš uzeti dobru dunju za 500 kinti, treba ti fazon 17 kila dunje za litar radže, bez 3-4k ne računaj na kvalitetnu dunju. I bez 2k retko kad možeš da računaš na makar solidnu bilo koju drugu rakiju, viski ili bilo šta slično.

Kvalitetno piće je kvalitetno piće, druga stvar je to što srpska sirotinja nema kinte za kvalitet.

a realno, jedini razlog sto se ne vracam je sto nakon 10 god sam neprilagodjen na srbiju i verovatno bi bio veca sirotinja (relativno) nego sto sam ovde.

Bio bi fazon srednja klasa. Što je kurac, i opet nije nešto gde možeš duštekaš kintu.