Prijava

Pozdrav ljubiteljima ovog remek dela srpske kinematografije.

Ako nekom nešto nije jasno oko dešavanja u seriji, može da pita mene. Ako nekome trebaju linkovi za skidanje svih dosadašnjih epizoda, tu sam.

/SPOIL ALERT/
Ako nekoga zanima odakle germansko, da ne kažem nemačko, tajno društvo ''Tula'' u Beogradu, nek kaže i meni kad sazna jer ni meni nije baš najjasnije. Kao što mi nije jasno kako je član tog društva slikar koji se zove Avram (klasična jevrejčina).

Ako ima kiselih glavica koje bi da pljuju po ovoj seriji, neka dodju, dočekaćemo ih kurcem.

Krojač i Kaluđer - opake lobanje, kul nadimci za krimose onog vremena

Šta očekujete od mladjane makedonke s pištoljem iz poslednje epizode?

Inače, ne očajavajte što serija ima samo 11 epizoda, biće još dve sezone koliko sam načuo.

/spoiler alert/
P.S. Svi žale Mare ciganku, a ja ne mogu prežaliti violetu đukić prepičketinu. VIKI ŽIVIŠ!!!

meni mare žao, suzu sam pustila kad je zaklali.
inače užasan izbor za ulogu kaluđera, bolje bi bilo da je ispalo da je đuričko

Jel beše Bjelogrlićeva ćerka dobra pička ili sam pomešao sa nekim

Ubica moga oca > Senke ove

Semenke nad Balkanom

a teško sad uporediti ubice mog oca i ovo

u stvari ono po čemu su senke bolje je uloga patologa, slavko štimac u ubicama je previše fin, ne može takav da bude policijski patolog. može da bude ko u senkama srđan todorović raspala narkomančina i alkos

Solidan ti nik, Jupiterac xD

hahaha ali kad tirke i mosa pimpluju zivo jaje na cuburi pa to je fantazija

a izvinte mislio sam da je ovo bicemo prvaci sveta

Ubica moga oca > Senke ove

па јесте, док ово нису пустили мислио сам да је убица оца највеће говно од серије

bilo koji glumac iz senki > vuk kostić

Jebele vas ubice senki na prvom ona epizoda kad su Špic i Đoša prvi put kod Troška pa se Đoša napio hahahaha

-Bato, neje mi dobro hahahaaha

ono kad ona kurva kaže ''prvo sam osetila guzom da je tvrd pa mi ga je jako nabio'' a ti sediš sa roditeljima i gledaš to
https://static.independent.co.uk/s3fs-public/styles/article_small/public/thumbnails/image/2017/11/29/12/slobodan-praljak-poison.jpg

Kolko mrzim Biseniju i njene muževe i ceo njen storilajn.

maestro daj link od prve epizode bas da vidim kakva je.ko zna mozda ce da mi bude smesnije od shameless-a posto su dosta oslabili

http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/milos-bikovic-zasto-me-nema-u-seriji-senke-nad-balkanom/
naneli smo stetu rusima

Naime, reklama ove serije govori da je u pitanju istorija koju mi nismo učili. I autori kažu da se radi o istorijskoj fikciji i da su to samo razmišljanja na određenu temu.

problem je sto gledaoci misle da je sve u seriji istina hahaha

Одлична је серија.

Једино о чему се може дискутовати је сама радња серије, да ли се некоме свиђа или не, а све остало је одрађено макимално.

Не гледам америчке серије да бих упоређивао на шта личи, али ми се свиђа ова историјска фантастика. Нешто ново код нас у сваком случају.

Jebem vas u seriju govno mrtvo kao I one ubice mrs