Prijava

Dubravko je go kurac.

Markane stavi taj kurac negde, tvoja kiselost uzima maha brt, znas da te volim nemoj zameriti

Ziku todorovica pregotivim ali bi mogao da odigra neku ulogu gde nije nadrkani lik

Kicicu mozete samo da se sagnete.

Pod broj jedan, sumpora je odglumio odlicno. To sto se vama lik sumpora ne svidja to je i poenta filma.

U jagodicima (sva ta ravnica) odigrao je ulogu branka bogovski. Mislim da je na osnovu toga dobio i ovu ulogu. Lezi mu da glumi neku burzujcinu od pre 100 godina, jebiga. Svakako vise cenim njega od izvikanih debila tipa Vuk Kostic, Bikovic, Bosiljcic itd.

ma ona treba da batali glumu

Klopka se zove film pseto

E to brt tu je razvalio bukvalno

Maestro sinovac oladi jebate pa nisi zanimljiv ostr probao si niko se nije primio to je to gotovo je

U jagodicima (sva ta ravnica) odigrao je ulogu branka bogovski. Mislim da je na osnovu toga dobio i ovu ulogu

nemoj da zajebavaš da si gledo to govno

Ok, povlacim rec teraj samo

дубравко и којо су комплетно го курац за глуму, ови остали ваљају али у понеким улогама, рецимо јездић и бандовић су ок за улогу силеџије и ништа друго, трифуновић за улогу дркаџије, рака из рода може евентуално неку пољопривредну апотеку или кладионицу да рекламира

свеједно, и да рачунамо ове полуглумце не верујем да има више од 15 глумаца на оволико тржиште и на ову хиперпродукцију филмова и серија

додао бих ћетковића, сазрео је и далеко напредовао од бранда (иако је и тада био бољи од дубравка јебеног хаха), само ми иде на курац што мора у сваком усраном пројекту да учествује

Dubravka sam redovno sretao u Vojvode Stepe po tramvajima, haha ljudi moji koja je to pogubljena lobanja a oblaci se kao prosjak

Ja morao da guglam ko je dubravko, nisam bio sig

Bane vidakovic je dobar onaj iz gore-dole valjda nisam pogresio ime

Од Дубравке Мијатовић ми немамо добру младу глумицу, па ви видите.

Dubravka bila picka grom

Ima brdo odlicnih glumaca oba pola ali ne mogu u filmove jbg eno ih u pozoristu

Марко Гверо је глумчина, само што увијек неке маргиналне улоге добија.

meni je kicic u nekim scenama skroz ok nekad nije, npr nije mi se svidelo kad mu onaj pukovnik daje pusku da puca tu mi uopste nije izgledao u skladu sa likom koji igra.mada je njegova uloga jedna od najtezih ako ne i najteza

Jezdić, Todorović, Jovanović, Đuričko su mi 4 najomiljenija srpska glumca

њему је свака улога тешка јер је идиот, не би могао ни камен да глуми