Prijava

Realno iz naslova jedino Ludi Cak je bitan lik uopste

Ja bi se uvredio da me ovaj batica stavi na listu, spavas li mirno Ludi Cace?

Batice, Valdemar ako je nebitan, pa JA. Evo. Ne znam. Stvarno ne znam. Čovek doktor jebeni, da mu se sagne 95% sajta a ne jedan grupigrl da ga proziva da je nebitan. Pa lol jbt. Hemija ti spržila mozak konjino

preozbiljno ovaj gambi nastupa čini mi se. mada, ne znam ga pa ne mogu da sudim.

gori je od gonza jbt.

od Gonza? necemo ici u krajnos

Mislio je u pristupu, imaju sličnu reakciju. Niski udarci i to.

Владимир је интелектуалац. Само за оно вишегодишње јебање Грањке у пичку треба му дати да буде модератор.

pozdrav. kako finansije, maestro karo? citam nije bas najbolje?

Sve je ovo napravio Delevra kad je oprco Zapatu za pare

Ja ću sabljom svakog ko se usudi da mi na moje Musketare. Pa kom gambi, a kom obojci

Valdemar je definitivno kul lik sa kojim sam imao kontakt i van sajta, Vlado Limara, kako si ti napisao, ne bih nikada povezao sa inteligentnom osobom, ali opet, ja gledam iz inteligentne perspektive pa jebiga.

Paninaro, nisam ja ozbiljan ni najmanje, mozda bi trebalo da pocnem da koristim emotikone ali me nesto zabole bas lolo. Jes ne znamo se, ali koliko se secam mislim da si mi ti delovao kao ok lik

Је л' крив Френки зато што је јајара или Запата зато што се олакшао на сајт. Или обојци.

Ma obostrano nema šta

Zapata def nije kriv ni za sta, jeste malo bedno tako jesti govna, ali makar je zanimljivije od icega ovde u poslednje duze, duze vreme od kada je sajt otela saka kretena

Ma gde paninaro ok si lud

e stvarno, citam onu temu o tarzaniji i ne mogu da vjerujem kakva su govna obitavala na sajtu.

ok sam ja, pusti bohora, jede govna.