Prijava

Objasni mi pravila multilevel marketinga i za dva meseca cu da kradem od ortaka dvadeset puta manje da imam za kartu do Banjaluke

Objasni mi pravila seksa i onda cu za dva meseca poceti da stedim dve godine da platim ciganku da jebem

Objasni mi pravila Vukajlije i onda cu nakon sto me tu niko ne zgotivi napraviti novi sajt na koji ch pozvati dobre autore da pokradem da platim ciganku par puta

Objasni mi kako do kolača u tiganju i ja ću ga za 2 meseca praviti u džezvi

Објасни ми правила криптовалута и ја ћу за два мјесеца да пукнем реалан новац у то фиктивно срање.

Objasni mi pravila pjevanja i ja cu za dva meseca pjevati u autobusu

Objasni mi koliki si cigan ispao u životu i ja ću za dva meseca ispasti još veći cigan.

Objasni mi da sam ciganin i ja cu poceti da ispoljavam svoje poreklo

Objasni mi kako da nadjem devojku i ja cu ti za 2 meseca objasnjti 64 nacina da je nadjes.

Objasni mi pravila drogiranja, i ja ću za 2 meseca da kradem na sitno od ortaka da skupim za dop

Objasnite mi kako comani nalaze kintu za pajdo i ja cu za 2 meseca smisliti bolju semu

Obhasni mi kako ceo život kradeš kevi nakit za pajdo i za dva meseca ću ukrasti istu vrednost marnjavajući sitan kancelarijski pribor od ortaka.

Objasni mi pravila zapadne kulture, i za dva meseca ću se zvati <3DANIEL<3

Objasni mi kako da dobijem posao na baustelu i za dva meseca kad mi se porodi Avlija nazvacu dete DANIEL

Kako se zove Danielovo pravdanje Zapati?
Denial, ahahahahahahahahahaha

Objasni mi kako ti je Bohor poklonio pedeset evra i za dva meseca će mi Zapata pokloniti 60.

Objasni mi kako da zavrsim travu i za dva meseca cu lerati ortake za istu jer mislim da sam narkoman

Inace, biser sa teme lordovi pisanja

http://s21.postimg.org/3mo782e1j/DANIEL11.jpg

Објасни ми правила твоје игре и ја ћу за месец дана већ да пуцам паре на њу у опкладама са много бољим од мене.

On je uvek znao šta je hteo,
on je hteo i kad nije smeo,
i da se digne kad je samo na korak od dna
Daniel<3 to zna...

Objasni mi kako celog života vadiš koren iz velikog broja i za dva meseca ću biti bolji u kamčenju para.

Objasni mi šta je blokčejn i za dva meseca ću biti siromašniji od Maestra