Prijava

cista bitanga

edit: mala hulja i prevarant

odakle ga znas pez

nije on buduci stevca hahah on je nakrao od onih ljudi iz svedske sto su mu uplacivali pare vise nego stevca i daniel zajedno

drska otimacina.

ljudi su hteli da razapnu chaveza kad su otkrili da je krao za hranu i taksi i za skupoceni mikrofon...a ovaj uzeo desetine hiljada evra, mozda i milione

pink kvadrature kruga insajderi i ostala sranja su rak novinarstva. farma bar ne pokusava da sakrije da je cilj samo da se gleda, ne prodaje pricu istrazivackog novinarstva gde kao ta voditeljka kao resava ozbiljne probleme u nasem drustvu i pravi potresne ozbiljne price i ostala sranja.

poslednji ozbiljan novinar iz ove branse je memedovic dok jede slaninu i muze kozu. mozda onaj sto vozi do grcke i letuje svake godine za dzabe. ostalo samo govna sa farme sto se preljevaju po ostalim emisijama.

klasicna uzicka lopurda

al kolko je vojtekovska pateticna da boli slezina dok je slusas

Molim vas, stevčo je za ovoga lik iz filma Imposter. Ovaj se bre nije potrudio makar svoj fejs da preuredi da izgleda bednije.

ma bogtepita, ni jedini ni poseban verovatno.
ide mi malo na kurac to licemerstvo, uz neku potresnu muziku i zamraceni studio gro plan na tuzno lice coveka i ozbiljno lice novinarke kako klima glavom ufuf dok ovaj govori, svaka malo teza zivotna prica a njih nazalost ima kolko oces ce naterati karleusu i ljude da pomazu smsom.
i onda sta imamo, kupismo kucu jednom, milion njih i dalje u sranju. sto najgore gledajuci ovako upakovanu pricu nekoga zaborave na svoje sranje koje nekad bude i gore.

Momak je svakako imao težak život, ali muljator je, sasvim dobro pliva uz te mahinacije koje pravi, al ovo sa televizijom mu je bio alav potez i to će biti njegov pad.

Never break character. Like Stevčo.

nije stevca kriv, kad upadnes u ovu masinu ne mozes da pobedis. bice onako kako je najgledanije.

kad ti posalju 1000 evra iz svedske pa odlucis da je ipak previse, ali banka uzima dobru proviziju ako ih vratis pa odlucis da je pametnije da ih potrosis u skadarliji

Ja sam u srednjoj skoli imao lika koga je dvaput udario auto i od tada je mogao sve da kaze unazad u sekundi, makar i najduzu recenicu

jebem li mu mamu ja u picku treba ga isprebijati da mu stvarno popucaju krvni sudovi na nogama

I šta mu je falilo da muze razne debile iz inostranstva jos par godina, završi faks, ode u nemačku radi ko doca. Al neee, morao je na tv, klasičan narcisoidni poremećaj ličnosti. Sad svi znamo da je prevarant.

Zar sam kriv sto ocu ponekad da kupim kosulju od 90e
https://i.imgur.com/wktoxv6.png

secam se one price kad umrla cerka onim ljudima. i onda novinari dobrocinioci nahuskaju narod da daje smsove i pricaju kako su pomogli drustvu kako njihov zivot ima smisao pa kad umre dete onda huskaju narod gle sad vam uzeli pare pa lepo spavaju sa idejom da nisu demoni nego da rade nesto korisno a sve vreme niti ih boli kurac za dete ni za ljude ni za dete ni za novac nego samo neka narod jede govna i klikce.

a niko nema muda da nahuska narod na one koji stvarno trebaju da plate i rese tako ta sranja umesto da sipaju kintu u namestene tendere.

povraca mi se od toga.

Mašiš temu kelte. Naravno da su novinari gamad, naravno da sistem socijalne zaštite ne postoji, naravno da je srbija čmar.

Ali je takođe jako bitno razotkriti ovakve prevarante.