Prijava

njima non stop salju dojave za ove price i onda novinari gledaju koja je najpateticnija pa tu biraju.
bukvalno zamisljam voditeljke i reditelja kako listaju papire sa potencijalnim pricama uz razgovor:
-ovaj rak, jeste tuzno al je obicno a i gledaj ovog ne izgleda nesrecno
-jeste, a ova porodica sto im uzeto dete?
-bilo slicno prosle nedelje?
-e a gle ovog, lik, napustili ga roditelji, studira medicinu sam.
-nastavi...

kapiram da ovakav razgovor uopste nije cudan ili nemoguc. jevdjica mrzimo jer se uklopio u program. da nije on drugog bi.

Za politiku ne sekiraj se, tipa 50% poslanika propali doktori koji imaju titulu da su doktor a nikad nikog izlecili.
I ja se pitao gde nadje fakultet gde 15 god mora da radis pre nego sto pocnes da zaradjujes. Nema veze to.

hahha, ladno on....izgleda da je vukajlija epicentar ovakvih likova

pahulja, koji ti je najlepsi dan u zivotu?

Umirao sam od blama dok sam gledao. Ima 150 dokaza da lik laze. slike na fb, lik iz svedske plus zdrav razum: da je dobar student imao bi dzabe dom, menzu i plus stipendija pun kurac. Jasno vam je da vila promaja ne postoji. Da nema para ziveo bi da jos 6 studentskih pacova a ne sam. Satro radi studira seta gleda seriju Cari itd. Nema internet a objavljuje balasevica na fb svaki dan. Glupo mi je bilo sta dodavati dalje. Skidam mu kapu sto pisa po glupim srbima, nikad se ovaj narod nece nauciti pameti

Tanja Vojtehovski jebem ti gde god sta imala

moj omiljeni dan je verovatno onaj kada smo moj tata kojeg sam poslednji put video s 4 godine i ja isli u supermarket da mazimo jabuke

u emisiji ova kaze da je stalno okruzen drugaricama non stop gomilom njih, a on prica kako mora po citav dan da seta bos po zelezniku jer je sam jedino mu je baka bila drug i brat

Vise puta sam rekao da bih ovu vojtehovsku krvnicki tukao pa eto da ponovim samo. Za ovog lika prvi put cujem

Sve se nema a 1200 prijatelja na fejsu

Mogli ste još neku ukrainku dovesti da vam vodi program jebo te, samo se ližete sa rusima i ukrajincima i onda vam dodje ova "Shevchenkovski" voditeljka i gurne vam kurčinu kolektivno. VOJTEHOVSKI kakvo je to prezime na "ski" garant srpsko -.-

Al neka volite vi kad ima malo ruskog u sebi aa? Ana Karenjina, jes kurčina zato nek nacija puši priču, socijala najbolje prolazi

Nedojebana govnarka i srbomrzac. Nadam se da će SNS naći načina da je skine s televizije

meni je gore sto je zagorela feminiskinja nego srbomrzac

Kako narod kolektivno puši priču, vole patetiku jer se negdje i poistovjećuju sa tim, duboko u sebi znaju da ih to čeka jer glasaju za Vučka

Ај признајте да бисте је вас 99% јебали кад бисте имали прилику.

Ja bih, podsjeća me na Emu Butt