Prijava

ocu kazem, pljujte po pravim govnima, ne po jednom mozda alavom liku koji ni promil stete ne pravi kao tatjana vohtehovski, ozbiljna novinarka i ostali kurci.

bas izgleda kao negativac

Meni je pretvaranje da si jadan i sirot a pritom lapati pare od dušebrižnika ozbiljan zločin

veci od onoga ko uzme i takve price koristi za sopstvenu korist mnogo vecu od tih dusebriznickih para?

to je cisto emotivno posmatranje stvari i tako te i jebu. ne pisas se tako po svemu nego si deo rulje. iste one sto salje smsove, samo nisi od tih

Zapata brt, bez ljutnje, da li si svoje stavove o neovlascenom raspolaganju novcem stekao pre ili posle Tarzanije?

Ali je takođe jako bitno razotkriti ovakve prevarante.

nebitno je, sto vise svi jedu govna oko ovoga to uspesniji "projekat"

jao ovaj lik je bas ono...."koji dan ti je najlepsi u zivotu".... :onda ide zamisljena faca kao msm da nisam imao nijedan lep dan u zivotu: ...."pppaaaaa, najlepsi dan.....mozda onda kada sam radio 16h na gradjevini i posle toga sam kupio kiflu....koju sam dao jednom bolesnom psu na ulici....jer znate ja volim da pomazem drugima....a meni niko nece.."

e a u toku emisije na ekranu je par puta bila slika neke osobe u koznoj jakni, nikako ne mogu da provalim da li je na slici njegova baka ili njegov ocuh?

Kaže Frenki : Objasni mi pravila igre koju igraš čitav život i ja ću.. ma oću kurac, ti si i mene zajebo

treba se napravi kvadratura kruga o momku koji je imao tesko detinjstvo a onda nasao izlaz u pisanju postao ljubimac nacije pa upao u pakao droge i bezakonja pa se pokajao naso boga i sad se vraca na pravi put.
uz prigusena svetla i kokosku sa naocarima kako klima glavom.

Petar Pan Pezo$
jao ovaj lik je bas ono...."koji dan ti je najlepsi u zivotu".... :onda ide zamisljena faca kao msm da nisam imao nijedan lep dan u zivotu: ...."pppaaaaa, najlepsi dan.....mozda onda kada sam radio 16h na gradjevini i posle toga sam kupio kiflu....koju sam dao jednom bolesnom psu na ulici....jer znate ja volim da pomazem drugima....a meni niko nece.."

hahahah

pa mislim da mi je najlepsi dan u zivotu bio kada smo baka i ja pravili cvece od papira i plasticnih rosa bokala od 6 litara, ja sam ih sekao a baka ih je bojila i oblikovala

JEBEM LI TI MAMU JA U PICKU
https://i.imgur.com/wktoxv6.png

ahahahahh

"najlepsi dan u zivotu mi je bio kad mi je baka umrla....koju sam mnogo voleo"

tanja vojtehovski: kako si se osecao kada si dobio batine od kojih su ti popucali krvni sudovi na nogama?

Каква пиздурина је овај лик маму му јебем ја. Ја бих овакве по кратком поступку. Мада ме и не чуди ништа од нашег глупавог народа. Кад може председник државе да изиграва полијајца, судију, ватрогасца, специјалца што се не би примили на причу да је овај монглоид стварно сиротиња. Није што смо обојица Бугари, али се слажем са Запатом. Новинари су као птице, сваког дана се питају "на кога ћемо се данас посрати" и не можеш ти никако да промјениш тај ментални склоп. Сензационализам, голотиња и тужне животне приче продају новине. Они би продали мајку за мало већи тираж. Али то није разлог да сад свако може да се појављује на тевеу са тужном животном причом. Ја само не знам зашто се овај лик не бави политиком. Јебала га медицина. Кад се бавиш медицином проводиш вријеме са болесницима и маторим прдоњама, а овако ти исти гласају за тебе јер си једном радио на мјешалици а тое баш плакзз.