Prijava

Чуди ме да нико није отворио тему о пословима у Словакији, јер је то врло популарно међу распамећеном омладином. Кад је Младима излаз из кризе одлазак у Словачку онда могу да мислим колико смо ниско пали.
Имате ли искуства, или имате некога ко има искуства, или имате неког ко има неког ко има искуства...
И која је фора... Како... Шта...
Напишите, баш ме занима.

Znam lika koji je otišo u Slovačku i našo tamo mamu razumeš slala mu 50/60 evra dnevno kad se vratio ovde

ja čuo da ih poslodavci maltretiraju, kao i da nas slovaci žestoko mrze jer smo govna koja kradu poslove jer ih rade za duplo manje para

Pa nista, ako si sirotinja odes tamo da jedes i spavas besplatno i rintas 6 dana nedeljno po 12h za 500e i onda te mozda plate a mozda i ne. Ako si sirotinja idi, a da nisi ne bi ni pitao

Не знам пуно о Словачкој, само да сигурно није добра као Чешка, јер би иначе постојала дефиниција ”Идем у неку Словачку”, а не ”Идем у неку Чешку”

Cehinje su bolje picke sig

Svrabiša i Češko :D


Нисам никад чуо за неко словачко пиво, само за чешкоисврабиша, тако да и о томе треба размислити, има аутора овде који би могли да кажу пуно по овом питању типа ”има црна словачка олимпија у већим маркетима” или тако нешто

Баш је онако до јаја што људи иду да раде минимум 10 сати дневно са једним даном недељно слободно, да живе са 20 Турака у соби и једу разна говна из конзерве да би уштедели фазон 300 евра месечно....

То што те мрзе јер си српско говно, то нема везе. Исто би ми било и да одем у Лондон и Њујорк. А што се сиротиње тиче, ја сам дете улие.

Idi
Ja sam.bio u slovackoj
Zaradio za dan 140000 eura i vratio se kuci

Na granici je l su te drkali

Uzeli 20% i golog me skinuli

Armina su skoro terali da kenja kod kucice one na carini da kao nije nesto nagurao u dupe da prenese

Бохор Армину правио батине испред клаџе

Izijem mu je namestio batine zbog Zorana Kalezica

Znam ja ljude koji su otisli tamo, rade ko crnci za bednu platu jedu splacine i spavaju u rupi nekoj sa nekom gamadi. Solidna nepreporuka