Prijava

Ako ce didete, idite samostalno, a ne preko agencija. Sve ovo spavanje po supama i splacine su u organizaciji nasih pedera, demona i licimura za koje radite na crno, a ne legalno.

Gadjajte manje gradove tipa Kosice ili Presov, mada je i Bratislava jeftinija od Beograda. Uredjena zemlja, prijatan i druzeljubiv narod, dobro pivo (Zlatni Bazant pobeda jebena) mada Slovakinje i nisu neke picke. Tacnije, fizicki nisu lose, ali ne znaju da se odrzavaju i doteruju kao nase ili Cehinje.

Plate u fabrikama su oko 700e mesecno, gradjevina mislim i da je bolje placena ako ste KV zidar ili elektricar, a ne fizikalac.

Pre nego sto odete obavezno predugovor ili ugovor sa poslodavcem, bez nasih agencija i kuraca, imate po internetovima oglasa za posao koliko oces, kada dobijete plavi karton i dodjete tamo odma spika sa lokalnim kolegama sljakerima da se uclanite u sindikat, sto imate pravo iako niste drzavljanin, jer onda moze gazda da vas povuce za onu stvar.

Bio sluzbeno u SK skoro godinu dana pa sam upucen.

Plata 500e, za desetokrevetnu sobu od toga moras da izdvojis oko 150, hrana jos jedno 120....a za ostalo stedis i gotivis se...
E da, pivo dvolitra u diskontu je oko 18e kako gde

I obavezno zovite ambasadu Slovacke da se raspitate o svemu. Ljudi ce vam sve lepo reci na sta imate pravi i koje su vam obaveze. Nasima ne verujte ni za zivu glavu.

Ne lupaj Pezose brate svega ti.

https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=Slovakia

Ovo je za Bratislavu. U Kosicama recimo fin jednosoban, namesten stan moze da se nadje i za 100e.

Pa bio sam tamo oko dve i po godine grba mi izrasla na ledjima od trake pa su me zbog toga deportovali. Ja sam spavao na podu u vreci za spavanje jer je jeftinije na mesecnom nekih 35e nego krevet

Ja pre mesec dana bio u SK na nedelju dana u centru Bratislave veliko toceno pivo platio 3e.

Meni je u ovom duzem periodu u Kosicama firma placala dvosoban stan 350e, ali fensi namesten. Realno mozes da nadjes takav i za 200e, ali braca Slovaci deru zapadnjake, kao i nasi. PRosle godine sam dobio ponudu od jedne firme da idem za SK da radim za njih, bas iz Kosica, pa sam se raspitivao. Lepo namestena garsonjera je 150e, mozes pristojnu da nadjes i za 100.

Realno ne moze da se zaradi kinta da nosis kuci kao u Svici ili NJEMACKOJ, ali mozes da imas pristojan zivot za razliku od ovde.

Brate Sale troluje te lik, vidis da pojma nema o cemu prica. Za 18e u Svici mozes 4 4-packa limenki da kupis a kamoli u jebenoj Slovackoj

Juu kako si provalio da trolujem? Ti mora da si neka legendica sajta kad tako lako otkrivas

A verujem da si svicarsku video samo sa kalemegdana dvogledom

Velika muda imas za jednu Dzimijevu pudlicu
Porasla muda vidim

Znas ti moj kurac kad si se registrovao otprilike kad sam ja otisao, jebes ti sve, ali ako ti Bobgrokovo misljenje uzimas za legitimno otislo sve u kurac nema dalje

Dobro sto se srdis sada
Svi kazu da si skakutao oko Dzimija i ekipe
Al eto nek nije tacno nije ni vazno

Ma kakva srdzba ja sam jedan veliki veseljak

Pa eto
Bolje je da se slazemo i postujemo nego da se ne slazemo i bijemo stapovima po ulici

Gambi došao na VOS u japankama pa druže nećeš u papučama da igraš fudbal ništa kupio sam mu pivo jbg valjda zato došao još ja retard uzeo nikšićko on mi kaže a za ova dva si moga 4 meraka :(

Pomesao si me brt ja ni ne posedujem japanke, ogavan komad obuce. Mozda u cipelama, to moze da se desi.

Možda baš sam sklon pomešanju