Prijava

Ne palim vatru ali ozb ne al ovo za odbijanje tekstova je rak rana vukajlijasima koji su kao slali pa ih Bogovi odbili lol jebeni

Slažem se. Realno je blamčuga da te oni odbiju. To je kao ona - nije sramota da te odjebe dobra riba, već kad te odjebe raspala skotina od 200 kg. Onda stvrno treba da se zapitaš gde si to skrenuo sa puta. Kada je to krenulo nizbrdo...

To vidi svako ko nije u mesnom odboru SNS-a u Ritopeku

nije čudo što su ti objavljivali tekstove xd

jer realno svako se sa nekim sporecka, zamislite sad da jedan Boxor uzme pa se loguje na moderatorski nalog i uzima licne podatke poput ip adrese, neke prepiske sa moderatorima i to zloupotrebljava prvo je jajarski, a drugo svako valjda racuna na nepristrasnost moderatora i ima poverenje u njih, a ovamo ispada da oni dele svoje naloge sa obicnim clanovima

Mene zanima sto nema dzimba od onomad da se nije naljutio sta

A i iskreno osecam se zapostavljeno

i taj gazda sajta znači javnim objavljivanjem ko su moderatori daje poruku čalnovima, ja recimo ne bih bio član sajta gde je Boxor moderator iz raznoraznih razloga, a ovamo on ima pristup moderatorskom nalogu preko zloupotrebe Kosmopolite koja mi je oduvek bila manje više šarena, ali da je spremna kompromitovati sajt i članove zarad par komplimenata nisam ni sanjao. Kao i Truć

Kako li je tek tebi batke

nek sam ja lud sto posto, to je moja stvar, a ti se zapitaj ako možeš da braniš takve stvari

zapata otvorio temu u kojoj kaze da frenki vari i vukajlijaski streberkoi kazu u kakav narkoman i i dalje tvrdi da ga je zajebao barem malo hahah..

Pa sta branim ja bre

bombas, neću objaviti ovaj pvt što si joj slao, pa nismo divljaci majku mu

bohor je

VRATI KRUNE BOHORE!!!!
(nie baron)

haha al je zapela slao pa slao, znam da bi volela, ali od toga nema nista, razmod i kraj

ДРАГА МОЈА, ПРЕ СВЕГА БРАЋО, А ПОТОМ И САБОРЦИ. ЗНАТЕ КОЈИ СТЕ. КАО И СВИ ВИ КОЈИ СТЕ ЖУДЕЛИ ЗА ОВОМ ТЕМОМ.

СМАТРАМ ДА БИ РЕВОЛУЦИЈА ДАНАС, У ОВАКВИМ ОКОЛНОСТИМА, БИЛА БЕСМИСЛЕНА. АКО ЈЕ НЕКО КО ЈЕ ОВАЈ САЈТ И ОСНОВАО, САМОВОЉНО УКИНУО ДВЕ ТРЕЋИНЕ ЊЕГОВОГ САДРЖАЈА, И ТО ОНОГ КОЈИ ИМА НАЈБОЉУ ПРОЂУ КОД ОВИХ ДАНАШЊИХ ИНСТАГРАМ ГЕНЕРАЦИЈА, ОБЈАСНИТЕ МИ ЗАШТО БИ СЕ ОНДА МИ, КАО ОБИЧНИ ЧЛАНОВИ ТОГ САЈТА, БОРИЛИ ЗА ЊЕГА.

НЕМА СМИСЛА НИ СВРХЕ. А И ТРЕНУТНИ ЦИЉ КОЈИ СМО ПОСТАВИЛИ, А ТО ЈЕ РАЗМОДОВАЊЕ КОМПЛЕТ ГАРНИТУРЕ, САДА ЈЕ ОБЕСМИШЉЕН И НЕПОТРЕБАН. БЕСКОРИСАН. ДОШЛА БИ НАМ МОЖДА БОЉА И ПОШТЕНИЈА ГАРНИТУРА, АЛИ НИ ОНИ НЕ БИ МОГЛИ ДА УРАДЕ НИШТА НОВО И ДРУГАЧИЈЕ. НИШТА ШТО ОВИ ВЕЋ НЕ РАДЕ. А ТО ЈЕ ОДАБИР ДЕФИНИЦИЈА И БАНОВАЊЕ.

ПРИТОМ, СВИ ОСИМ МАЛОЛЕТНИЦЕ ЛУКЦА СУ ВЕЋ МАЛО СПУСТИЛИ ЛОПТУ И БАТАЛИЛИ СРАЊА КАКВА ЈЕСУ БАНОВАЊА НА ДУЖЕ ОД 7 ДАНА. ЕТО, ЕВЕНТУАЛНО МОЖЕМО ДА ТРАЖИМО РАЗМОД ЗЕЛЕНОГ ЛУКЦА. ДА ДОЂЕ НОВА ЕКИПА КОЈА БИ МОРАЛА ДА БУДЕ САСТАВЉЕНА ОД ТРЕНУТНО АКТИВНИХ АУТОРА, ПРВО БИ КРЕНУО ОБРАЧУН СА НЕПОДОБНИМА. ДАКЛЕ ИЖИВЉАВАЊЕ БИ ПОЧЕЛО ИЗНОВА, А ЈА БИХ СТРАДАО МЕЂУ ПРВИМА.

ТАКО ДА НИШТА НЕЋЕМО ПОСТИЋИ СТРЕЉАЊЕМ МОДЕРАТОРА. ОНО ШТО БИ ТРЕБАЛИ ДА УРАДИМО САДА, ЈЕСТЕ ДА СВИ ЗАЈЕДНО ЗАТРАЖИМО ЗАХТЕВ ЗА ЗВАНИЧНИМ ОБЈАШЊЕЊЕМ ОД КАЈЗЕНА ШТА СЕ ДЕСИЛО СА ПОСТЕРИМА И РЕАКЦИЈАМА. ХОЋЕМО ДА ЗНАМО ПРАВУ ИСТИНУ. И ДА, АКО ЈЕ ПРОБЛЕМ НОВАЦ ЗА ПЛАЋАЊЕ ХОСТИНГА, РАЗМОТРИМО ПОНОВНО УВОЂЕЊЕ КТИТОР НАЛОГА. СВЕ СЕ МОЖЕ РЕШИТИ ДОГОВОРОМ, АЛИ МОРА ДА ПОСТОЈИ ОБОСТРАНА ВОЉА ЗА РЕШАВАЊЕМ ПРОБЛЕНА.

kajzen vise nije vlasnik sajta, valjda meni verujes picka mu materina

inace se slazem za postere i rekacije, ali Kozma i Truc moraju biti razalovani, a Box udalje n sa sajta

Pa ne znam jel metaforišeš na konto princa Bohora i carice Kosmopolite ili si ozbiljan?

Је л' укусан сендвич Боб?

Haha.. A jesam omekšao, priznajem..