Prijava

bolje da je ne provociras, banovace te

hhahah kotrljajuci modovi i sve

pričaš u prazno bombas, nigde argumenata

bila sam ti dobra dok nisi dobio krunu, sad ću stvarno da dam bohoru lozinku da vidi one tvoje gole slike što si mi slao

"Kod Allaha na Sudnjem danu najgore mjesto ce imati onaj covjek koji objelodani ono sto mu njegova zena povjeri pri spolnom snosaju kao i on njoj." (Muslim, Ahmed)

lažeš po običaju, samo pazi da ne pređeš granicu

ајде мени објасни, ево достојанствено сам се повукао одавно.

što se tiče krune ništa nisam tražio ni od koga, pošto sam od aktivnih članova verovatno najjači i najinteligentniji autor to se verovatno podrazumevalo

prešao si ti sve granice odavno, nema dalje

Onda postavljaj šta imaš

Truć, s namerom si terao svakog grobara sa foruma što je klasičan rasizam, dovoljno da se povučeš

ahahaha nisi tražio joooooj

imaš moj blagoslov da izneseš sve što me kompromituje, sve dok pričaš načelno potvrđuješ reputaciju lažova

Ebu Davud biljezi hadis: "Proklet je onaj koji opci sa zenom u analni otvor."

bombas
imaš moj blagoslov da izneseš sve što me kompromituje, sve dok pričaš načelno potvrđuješ reputaciju lažova

isto ovo mogu da kažem i ja tebi, pa ko živ ko mrtav

samo što ja nisam rekao da šalješ gole slike i da si tražila bilo šta

Truć, s namerom si terao svakog grobara sa foruma što je klasičan rasizam, dovoljno da se povučeš

кога сам отерао? никога, осим можда твог дуплог који није ни отишао нигде. осим тог, бановао сам тројицу људи који су нешто кренули да се свађају и напушавају, то су јанпи, псето и дионизијо. после тога сам и дигао руке и бановао само ако ми неко пошаље линк на пвт са увредама, а и то сваког десетог сам бановао.

hahha mog duplog, razjebao si pefidno sve grobare sa sajta, mene si pitao što se vraćam na sajt, sama pojava grobara nekog te iritirala

uostalom dosta priče, povucite se, narod ćuti samo jer niko nije dovoljno lud da se javno složi sa mnom u vezi bilo čega, ali provereno 90% sajta želi da vam vidi leđa

"One su (zene), uistinu, druga polovica muskarcima." (Ahmed, Ebu Davud, Tirmizi, Ed-Daremi)

хахаха, па питао сам те зашто се враћаш на сајт да видим да ли би да кријеш дупли или те заболе. пошто си хтео да кријеш, нисам хтео да се мешам, а двеста људи ме питало чији је дупли. ок је и да будеш безобразан да подмећеш већ стоти пут да смо се ми нешто замерили што сам те питао шта те вратило на сајт, али си и пичка.