Prijava

Jel ti keva ima brkove zapata?

eto ti sad. majke diramo.

Haha kaze kozma u moderatorskom forumu reseno da nece biti banova.

https://i.imgur.com/17Kd1KO.jpg

Kozma i Truc rekli ovoj dvojici sto se ne mesaju u svoj posao da ne jedu govna puno.

Ostaje pitanje da li ce konacno otvoriti oci i shvatiti koliko su neomiljeni ili ce govnjiva motka morati da radi.

bombas, brinula sam što te nema ceo dan, ozbiljno

Kako volim kad izgube kompas i misle da su nedodirljivi, samo mi sladje bude.

Pa nisam je dirao brate samo sam postavio ne tako uvredljivo pitanje, mnogo starijih zena ima brkove sto zbog podneblja sto zbog nebrige uzrokovane godinama

što te nema ceo dan, ozbiljno

sti cula za pojmove petak, kafana i slicno? ili si opijena virtuelnom moci

Istina. A kad smo kod podneblja, Grkinje su baš markantne.

Kosmo polako sa bombašem poginuo je na Kosovu ne može sad tako ubio ga NATO

fali tebi mozga u glavi

mislim da je logično rešenje da ja budem umodovan. ljudi vole te priče o padu i pokajanju, katarzično je. zabludeli sin se vratio. drugo, legenda sam sajta. treće od mog povratka je poseta skočila kao luda, ok nije, al forum šljaka kao lud, jeste da je uglavnom pičkaranje, ali je kvalitetno. četvrto: tako ću konačno da vidim IP adresu kozme, i pošaljem joj bombonjeru i buket cveća. volim te bebo

fali tebi mozga u glavi

ne fali mi ništa sad kad si tu, srce mi je na mestu

Deku, ne slihtaj se, dupe su ti pomerali na fejsbuku

bombi lobiraj za mene i moje umodovanje DA BANUJEMO CIGANE BRATE MOJ, NOVICEEEEEE CENTURIONEEEEE

Dodji do bg-a odvescu te ja do doma gde radi taman da joj drknem samarcinu sto me uvredila danas a ti dobijes sansu da ispadnes vitez. Doduse verovatno bih ti deliverovao solidne batine ali sve za ljubav

zapata, saću da predložim tebe, ima tema

Kozma, kupi prnje i ne habaj tastaturu, tvom teroru je dosao kraj

Deku, ne slihtaj se, dupe su ti pomerali na fejsbuku

Pa što me nisi branio ja tebe branim ovde pogibe

siguran sam da imas nesto drugo u zivotu, Boxu u krilo pa ga podojis malo i pomazis da ne brljavi po sajtu sam umazan i musav