Prijava

kako ovog gambija treba šamarati, ostroga mi

Ma kakav general, mene niko 2% ne jebe ovde.

Pseto mozda nisi bas pratio forum ovih dana ali sa obe strane je bilo kvalitetnih referenci, moram sa priznam to cak i protivniku

Deco nemojte se više svađati idite čitajte definicije evo i ja sam posle tri meseca napisao novu iako mi ne trebaju plusevi odavno jer imam dovoljno za forum a ovaj dupli sam samo zato i napravio da skupim dovoljno za forum da mogu da vređam ljude a naročito jednog autora i da mu kažem da jede govna pa opet pišem definicije

I za to sam beskrajno zahvalan.

E tu grešiš, pseto. O meni se ima znatno više informacija, što ti u startu daje blagi edž kad krećeš u prozivku sa mnom.(tu reč sam namerno napisao da te nerviram). Stoga, kad ovako polijem nekoga o kome nemam blage veze sem toga da je kučkica poznatijih autora, to je flawless victory

E pa nek si brate evo otvoricu jos jedno u to ime. Marka piva je badvajzer u limenci cisto da ukljucim i remea u raspravu

Ajde zivota vam linkujte ili parafrazirajte te kvalitetne sekvence jer sto se mene tice samo se vucete za kosu

A vidi ga zapata kako je jadan, ni ruku do sledece borbe ne zna da pruzi. Nije ni cudo sto je brojao sedista jedini od 20 ljudi tamo npr

izvini druže nisam video post, mislio sam da je i dalje borba pa uputih udarac posle gonga

A zapata sve kao e necu vise pa kad se gambi okrene on krk mim sa ledja, trve bugarstina nema sta.
Edit: propade mi fora dok editujem sad je vec sam pomenuo posle gonga

Predivne prozivke dva semberijska maturanta

i kada ćete da upamtite više da nisam bugarin nego cincar, to mnogo više ide s onim postom za zajeb oko para. zajedničko s bugarskom imam geografsku blizinu samo, što volim njihov jezik, more, njihovu hranu i što imam tataroidni oblik lica

Ima i Gamby Burzumove starke

But I see that your mind desperately gets itchy, and the man does not rise up to you, or he does not rise at all, so you are forced to look for a dick on the Internet, and any failure only further frustrates and diminishes and makes the agony of your menopause even more unbearable . They told me that you look a lot like a doggie dog, but I do not think you smell so nicely, but I would make a concession and I'd fill you in a dry pussy and fill it with a lot more fundamental than any one of your cousin's relatives did, from the belief that worn out Elderly sarage deserves a bit of tenderness from time to time.

Čekaj, otkud tebi kao Cincaru tataroidni oblik lica? Zar nisu Cincari potomci neke rimske centurije koja je ostala zaglavljena u severnoj Grčkoj i razmnožila se sa lokalnim stanovništvo kao grupa brodolomnika?

Cincari su Hazari

Ma sere govnar bugarin 100 posto

e pa od tog lokalnog stanovništva inače ostalo sam ful centurion