Prijava

Pa dobro to je zacarani krug, nisi tukao na vreme pa ne ume nista da spremi pa zato jedes burek pa si zato zavoleo burek i zato je ne bijes...kao knezova pesma ona

ona kvitko ima kvalitetno prkno

nije brate nego me boli kurac ionako ne jedem doma skoro nikad

Odlican izbor Maestro, ko je ova rava?

ух какво дупе има докторка што ради у мом вртићу матора ал овакво дупе нисам видео четри године сиг имам слику кад се нагузила и показује неки латино плес васпитачицама ал немогу да окачим

Odakle je? Nz gambi ova slika je hit na internetu ali ne znam ko je doticna

Loznica jako dobro stoji sa guzicama

Mala dogresija, u Loznici svaki treci auto bmw

Loznica jako dobro stoji sa guzicama

слажем се. можемо захвалити брдско-планинском поднебљу

Nema više dupeta srednjeg kvaliteta.
Kod nas u kraju ili su opasno dobri guzovi ono da ti se digne na prvu ili su kršine najgore.

Brt ne znam za Bosnu ali u Beogradu totalno ima najvise osrednjih dupeta, sto je meni totalno kul jer ne biram previse lolol

Bosanci samo nemaju ukusa Gambi lololo

Pa kada su u Beograd otišle sve te osrednje guzice odavde, ko vas jebe, eto vam osrednje guzice

guzice su iste guzice kao i ranije i na sve strane ima prevrh guzica samo vas bije nostalgija
koliko je dobra guzica je genetski odredjeno, samo velicina moze da se menja ishranom i vezbanjem
mada kad riba vezba meni postane bas odvratna ta bulja jer se iskockasti nekako od cucnjeva

Biciklizam broj dva najbolji lek za neljubazne gujsce, nebitno kojeg roda.
Šetnja broj jedan.
Hajking, treking, kajmak mejking.

ma kakav biciklizam koliko prepicaka znam s buljama s kojih bih jogurt srkao idu do prodavnice i nazad biciklom

genetika za guzice, presudna stvar je.