Prijava

Већ могу да замислим камп у којем лабокв дресира жене као Аркан српску добровољачку гарду у Ердуту. Неко са стране би помислио да смо сви ми овде неки велики јебачи, па треба рибе да ударају маљем од точак како бисмо им дали да нам попуше курац. Ко год тако размишља чисто сумњам да ће икад имати праћку. Остају курве као алтернатива, али то је механика и скупо је. Имам ја пар познаника који су у том гасу како су сваке године све лошије и лошије рибе. Типа неко од нас им покаже слику неке солидне рибе и они у фазону "сисе ниђе и још јој млитава гујсца, треба имати желудац за ову хехе" (ваљда јер се боје туђе реакције), а гарант чешће имају киту у руци него телефон. Рупа је рупа, јебите док можете браћо поз.

Pa jesam ti rekao izi

Mislim samo da starimo kolektivno. Jbg, kao klinac od osamnaest najvise se sreces sa dupetima riba do 24-25, kad se jos drze, kad se peiblizavas tridesetoj, sve vise se sreces sa dupetima od 30. Prosek se ne menja uglavnom.

jesi ovo kashofe slikao u tvojoj kuci?

Uvek sise pre dupeta, iz dupeta ispadaju gomna

stvarno ne razumem sise pre dupeta ljude

idite u IKEU da vidite odlične guzice od 40 godina

моја жена мене вара, ја је бијем после а онa се ложи на то тако да нема ефекта, шта да радим?

ово за друга. питам

Naravno da pitaš za druga kad si siromašan u braći.

Ne znam šta mi je danas pun sam neki fora

ugojio se prosek u srbiji, jebi ga. pogotovo po gradovima. i musko i zensko.
ustvari ne ni ugojio kao imas stomak itd toliko koliko se nekako umekhanio. izgleda mekano nekako prosek sad 20-30 god, kao da nema kosti razdvojene nego nekako obeseno sve na neku zicu jebem li ga.

i onda nemas lepo dupe.

Pa to je moguce. Vise ne stoje ni za sporetom majke im ga nabijem nego svrati kupi hranu i cao

meni ne izgleda kao da je do toga. imas brate debelo i kad vidis ok debelo ima visak, al i na dupetu visak i uoblici se. isto i za mrsavo.
ima sve vise ljudi (ne samo u srbiji) za koje nisi 100% siguran jel ovo mrsavo ili debelo.
moguce da je do zastite, jebi ga dok malo ne radi nista, onda poraste ne radi nista, nikad da skoci, da razbije glavu, da poguli ruke. pa ajd ne ni fizicki nego nikad da nesto proba u zivotu da preuzme neki rizik da se malo zgrce misici na licu, da se nasmeje, da dobije malo lepsu facu, nego ostane tako, nista upotrebljeno.

kad od malena krenes tako organizam ukapira, aha ovo mi ne treba, ono mi ne treba, sto koj kurac da trosim energiju :)

ja danas burek za rucak pa jebem mu mater jesmo li se za to borili

Jesi li je istukao kazi mi

jesi li lud, ja volim burek. svakako je bolje nego kad ona spremi.